Paprika Vendégház Harkány

Paprika Vendégház Harkány
Paprika Vendégház HarkányPaprika Vendégház Harkány
Paprika Vendégház HarkányPaprika Vendégház Harkány

Paprika Vendégház Harkány bemutatkozása

A kénes gyógyvizéről híres Harkányi Gyógy- és Strandfürdőtől 5 perc sétára várja vendégeit a Paprika Vendégház. Öt jól felszerelt, kényelmes szobája a fürdőzésre érkezőknek és a környékbeli Siklóst, Villányt, Pécset felfedezni vágyóknak egyaránt ideális kiindulópont.

A Paprika Vendégház legnépszerűbb csomagjai

Paprika Vendégház Harkány - Legjobb ár (min. 2 éj)
2024.12.01-ig
2024.12.28-ig
Gere Luxus Apartman Harkány

Paprika Vendégház Harkány vélemények

2019. június 6.a párjával járt itt
Családias hangulatú vendégház, barátságos, kedves személyzettel. A parkolás kicsit problémás, kevesebb a hely , mint amennyien autóval érkeznek. Az elhelyezkedése nagyon jó, csendes utca, de közel a központ. A tisztasága megfelelő, a szobák felszereltsége is, tv, hűtő, pici konyhahelyiséggel.
Kiváló 2016. november 3.a párjával járt itt
A személyzet kedves, a fűtés, tisztaság rendben. Gyalogló távolságra van a gyógyfürdőtől.Egyúttal másik nyaralási lehetőségről is tájékozódtunk.Az udvari parkolás is kényelmünket szolgálta.
Kiváló 2016. május 12.a párjával járt itt
Régóta terveztem ellátogatni Harkányba, nem csalódtam. Igazán kellemes és barátságos kis város, Pécs, Villány és Siklós közelsége sok látnivalót és programokat rejt, a harkányi fürdő is számos szolgáltatást kínál, a wellness-t mindenképp ajánlom kipróbálni. Az apartman családias jellegű, kényelmes szobákkal, kedves személyzettel. Összességében csak ajánlani tudom.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. október 13.családjával járt itt
Harkányban a város perifériáján kertes házak között helyezkedik el ez a vendégház. Kis családi vállalkozás. A háziak pálinkát adtak vacsorához. Az étel nem volt túl sok, de ízletes volt. A vendégház kultúrált, kényelmes. Aki pár napot szeretne eltölteni, annak ideális. Sok helyre lehet kirándulni, megnézni a környéket, az arborétumot, a gyógyfürdőt.
Átlagos 2015. augusztus 11.barátokkal járt itt
Márciusban már jártam Harkányban, a Siesta Hotelben laktam. Most elég váratlanul kellett újra odautaznom. Így már nem kaptam szobát ott, hát az interneten kerestem, így találtam erre a helyre, így itt töltöttünk 4 éjszakát. Ami pozitívum: elég nagy szoba, az ágy megfelelő és be lehet állni a hátsó kertbe autóval.
Paprika Vendégház Harkány - Külső kép
Kiváló 2014. május 8.egyedül járt itt
Pécsről érkeztem Harkányba, hamar megtaláltam a panziót. (Bár egy nagyobb megállító tábla hasznos lenne). A házigazdáék egy szívélyes házaspár, akik ott laknak. Érkezésemkor mindent megmutattak. Az autóval be tudtam állni az udvarra (ingyenes parkolás :-) ). A szobám hatalmas volt (egyedül voltam)! Tisztaság és meleg volt.
Paprika Vendégház Harkány a térképen
7815 HarkányPetőfi u. 6.
1900
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a közös helyiségekben (ingyenes)
• OTP SZÉP kártya • MBH SZÉP kártya
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)