Harkányi Psoriasis Centrum Harkány ★★★

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány
Harkányi Psoriasis Centrum HarkányHarkányi Psoriasis Centrum Harkány
Harkányi Psoriasis Centrum HarkányHarkányi Psoriasis Centrum Harkány

A Harkányi Psoriasis Centrum legnépszerűbb csomagjai

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány - Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak (min. 3 éj)
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány - Pünkösd (min. 2 éj)
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
2025.07.01-ig
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány - Kedvezményes nyárindító (min. 2 éj)
Kedvezményes nyárindító
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány vélemények

Kiváló 2018. december 28.a párjával járt itt
Csak ajánlani tudom mindenkinek a szállodát. Tiszta, kényelmes, nagyon sok ingyenes extra szolgáltatással bír. A személyzet kedves, és segítő készek. A kaja, bőséges, és finom.
Köszönöm hogy a vendégük lehettem.
Tisztelettel: Horváth László
Kiváló 2018. december 27.egyedül járt itt
Igaz én nem vagyok nagy étkű igen keveset eszem. Mindig elmegyek karácsonykor, ami nekem egy kicsit furcsa volt (bár hangsúlyozom az első mondatom tartalmát) . Mivel én vegetáriánus vagyok nagyon szeretem a zöldségeket . Nem volt zöld köret, ezt szerintem mások is szívesen fogyasszák, ill a leves amit hiányoltam igaz szentestén volt zeller krém leves ,de ez mégsem halászlé.
Átlagos 2018. november 13.a párjával járt itt
Rossz a megközelíthetőség, nem ártana egy rajzolt térkép. A parkoló kicsi és nehezen "használható" . Az ágyak nagyon kényelmetlenek. Korlátozott a medencék és a szauna nyitva tartása. Az étkezések ideje is erősen korlátozott. Nagy pozitívum viszont a konyhájuk, ami fantasztikus!
Szörnyű 2018. november 10.családjával járt itt
A szállodai szoba remek,
Az étterem szolgáltatása egyáltalán nem tükrözi a képen látottakat. A reggeli és vacsora kritikán aluli. Pénteken vacsora hiányos, Szombaton már leves sem volt. Hiányoltam a vacsoránál az apró süteményt, gyümölcsöt. Reggeli szegényes, a kávét termoszból kaptuk, szerintem vasárnap reggel már nem is frissen.
Szörnyű 2018. november 10.egyedül járt itt
Hát nehezen tudom szépen megfogalmazni amit erről a szállodáról gondolok. Kezdem a jóval. A hirdetés képei a valóságban csak a szobáról felelnek meg. Az étkezés egy csillagos kocsmában is színvonalasabb. Sem a reggeli sem a vacsora nem volt 4 csillagnak megfelelő. Kevés volt a választék, szombaton este konkrétan még leves sem volt.
Kiváló 2018. november 5.a párjával járt itt
A hotel nagyon szép. A szoba tágas, modern bútorokkal berendezett. Nagy tisztaság van mindenhol. Jó megoldás, hogy folyóson át lehet menni a fürdőrészlegbe. A gyógyvizes medencék nagyon jók, a wellness részleg is tetszett. Az étkezéssel is elégedettek voltunk. Összességében ajánlani tudjuk mindenkinek. Akik nyugalomra, pihenésre, vágynak, itt megtalálják.
2018. november 1.a párjával járt itt
A fürdő, a wellnes rész nagyon jó. A finn szauna távol esik a wellnesstől, nekünk ez problémás volt. A wellness csak 3-8-ig üzemel, a vacsora pedig csak 6-7-ig. Ez így rövid intervallum, nehéz összeegyeztetni. De egyébként jól éreztük magunkat.
Kiváló 2018. október 24.csoporttal járt itt
9 fős társaságnak foglaltam szobákat a Szállásvadászon keresztül. Többször módosítanom kellett a társasági igényeknek megfelelően. Minden alkalommal gyors,pontos választ kaptam, készséges ügyintézőktől. Nagyon köszönjük. Az ár-érték arány kiváló volt,személyzet kedves,udvarias, problémamegoldó.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2018. október 9.a párjával járt itt
Tényleg mint egy kórház,kicsit meglepet,hiszen wellness szolgáltatást nyújtó kórház! Minden szép volt csak csalódtam a wellness részleg nyújtott szolgáltatással. Nagyon jól felszerelt,kedves személyzettel,az ételek is megfeleltek az ár érték arány magas a szolgáltatáshoz képest! Sok helyen megfordultunk már,ennyi pénzért,többet kellene nyújtani! Azért jó hely,pihenésre alkalmas,idősebb korosztály számára ajánlom!
Kiváló 2018. szeptember 25.a párjával járt itt
Minden szempontból világszínvonalú szálloda ! A szobák berendezése : szobaajtó mágneskártyával nyílik / nem kell bíbelődni kulccsal / , fürdőszoba igényesen kialakított minőségi tartozékokkal ! A hálószoba kényelmes egészséges matraccal felszerelt ágy, igényes bútorzattal . Maximális energiatakarékosan kialakított szálloda .
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány a térképen
7815 HarkányZsigmondy sétány 1.
• szauna • masszázs • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • finnszauna • gyógymedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó