A szoba rendben volt, az ételek kiválóak voltak (kivéve a halpaprikást túrós csuszával 😌).
Az ajánlatban szereplő 3 medence közül csak 1 üzemelt és melegebb hőfokra számítottunk a 36 °C-nál.
Ennek ellenére onnan is kitessékeltek a vízi torna idejére.
A masszázs jó volt (Fruzsinának köszönhetően), hiányoltuk a napközbeni kávézás lehetőségét, helyben pedikűrt ill. kozmetikát.
Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!






























