Termál Apartmanok & Kemping Harkány Harkány
7815 Harkány, Bajcsy-Zsilinszky utca 6.

Termál Apartmanok & Kemping Harkány Harkány a térképen

Termál Apartmanok & Kemping Harkány Harkány értékelése:

9. helyezett a 86 harkányi szállás közül
35. helyezett Dél Dunántúlon - 513 szállás közül

Termál Apartmanok & Kemping Harkány Harkány bemutatkozása

A Pécstől alig 25 kilométerre, a Villányi-hegység lábánál fekvő Harkány fő turisztikai vonzereje a gyógyvizében rejlik. A 19. század elején, mocsárlecsapolás következtében felszínre törő alkáli-hidrogén-karbonátos víz a "Reumások Mekkájává" tette a várost. Az itt található, megújult Termál Kemping a legkisebbektől a legnagyobbakig mindenkinek színvonalas szálláslehetőséget kínál.

Termál Apartmanok & Kemping Harkány Harkány képei

Termál Apartmanok & Kemping Harkány Harkány vélemények

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 27.
Két éjszakát töltöttünk szállodában a feleségemmel. Mint az elhelyezéssel, mint az ellátással nagyon meg voltunk elégedve. A szálloda nagyon jó helyen fekszik, szinte minden a közelben van. Pihenésre valamint szórakozásra egyaránt alkalmas. A személyzet barátságos és segítőkész volt. Szerintünk jövőre is ide megyünk, de már hosszabb időre.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 20.
Sokadszorra térünk vissza Harkányba, mert szeretjük e dél-magyarországi kisváros klímáját, hangulatát, vendégszeretetét. A termálkempingben foglalt apartmanunk modern, tágas, kényelmes és jól felszerelt volt. A szálloda, aminek a wellness-részlegét használhattuk ötperces sétára sem volt. A wellness tágas, a személyzet udvarias. A hotelben a reggeli tökéletes volt.

ádica TOP fotófeltöltő
2016. áprilisban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. július 18.
Egy csoporttal érkeztünk ide pár napra, s kellemes napokat töltöttünk itt. Jobban mondva csak éjszakákat. Reggeli után szedtük a sátorfánkat, s felkerekedtünk "világot" látni. A szobánk hatalmas volt, külön hálószoba, konyharész, nappali TV-vel, fotelekkel, kanapéval. Rendesen ki is tudtuk pihenni magunka, s erőt is gyűjtöttünk a másnapi túrához.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
2015 augusztus 19-én érkeztünk párommal Harkányba. Az apartmanok olyan szépek voltak, mint a képeken. A recepción nagyon kedves fogadtatásban volt részünk. Nagyon jól éreztük magunkat, mindenkinek csak ajánlani tudom a Termál Apartmant. Egy dologgal volt gondunk, az időjárással, de sajnos erre nem volt ráhatásuk. :) Minden tökéletes volt!

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. október 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családias, és csendes környezetben található a kemping. Esténként programok vannak, de a városban is nagyon jó fagyizók, és pizzázók vannak, amiket érdemes felkeresni. Az apratmanok nagyon szépek, és tiszták, a felszerelése is szinte hiánytalan. Talán egy mikrohullámú sütő még elférne a konyhában. A wifi néha kihagyott, de ezt leszámítva nagyon jól éreztük magunkat itt.

2013. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csodás a hely,és a személyzet kifogástalan,maximálisan a vendég szolgálatában állnak! Csak javasolni tudom mindenkinek,szeretnék még visszatérni ide,nyugodt környezet,maximálisan pihentető. Minden igényt kielégítő. Szeretnék visszatérő vendég lenni,mert csodálatos vendéglátásban volt részem! Bátran merem ajánlani mindenkinek!

Harkány
6 nap/5 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskedvezménnyel, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.19-ig
Harkány
3 nap/2 éjszaka 16.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kedvezménnyel, szabadtéri és beltéri szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Ametiszt Hotel
Harkány
4 nap/3 éjszaka 10.178,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2021.09.29-ig
Thermal Hotel Harkány
Harkány
3 nap/2 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, ivókúrával, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.19. - 2021.02.28.
Siesta Club Hotel
Harkány
2 nap/1 éjszaka 7.100 - 10.450,- Ft/fő/éj között: önellátással, napi 1 alkalom wellness használat, parkolás, Wi-Fi internet elérhetőség
Érvényes: 2023.12.22-ig
Harkány
8 nap/7 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezménnyel, beltéri és szabadtéri szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.16-ig

Szállodák Harkányban
Ametiszt Hotel Harkány
Thermal Hotel Harkány Harkány
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Pezsdítő nyár Harkányban (min. 3 éj)
Téli varázs (min. 2 éj)
5 éjszakás pihenés kedvezményesen a Dráva Hotelben 4=5