Dorinka13

Dorinka13 adatlapja

Regisztráció2016.02.01
Utoljára itt2021.12.27

Szörnyű 2016. február 1.a párjával járt itt
Nos, nem igazán tudom, hogy hol is kezdjem. . . Tavaly vettünk egy kupont 19. 990 Ft-ért, 3 nap, 2 éjszakára, reggelivel és két fürdőbelépővel. A szilvesztert szerettük volna ott tölteni, fel is hívtam a megadott számot, lefoglaltam két főre a szobát, majd a beszélgetés végén megemlítettem, hogy egyébként van egy ilyen kuponunk is.
Kiváló 2016. február 1.a párjával járt itt
2015 augusztus 19-én érkeztünk párommal Harkányba. Az apartmanok olyan szépek voltak, mint a képeken. A recepción nagyon kedves fogadtatásban volt részünk. Nagyon jól éreztük magunkat, mindenkinek csak ajánlani tudom a Termál Apartmant. Egy dologgal volt gondunk, az időjárással, de sajnos erre nem volt ráhatásuk. :) Minden tökéletes volt!
Kiváló 2018. augusztus 13.a párjával járt itt
Három napot töltöttünk augusztusban az Ágnes Hotelben, remekül éreztük magunkat :) A környék csodás volt, csendes. A szoba nagyon kényelmes és otthonos volt, a személyzet rendkívül kedves és barátságos. Bármikor szívesen visszatérnénk ide. A reggeli pedig isteni finom volt és bőséges. :) :) :)