Harsányi Harsona Étterem Harsány

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Harsányi Harsona Étterem Harsány vélemények

Kiváló 2018. augusztus 8.a párjával járt itt
Már másodszor voltunk párommal az étteremben hétköznap és most sem csalódtunk sem a kiszolgálásban, sem az ételekben. Mindennel meg voltunk elégedve az ételek bőségesek és finomak.Ajánlom mindenkinek, nem kell megijedni, ha nincs tele a parkoló, mert akkor nincs rendezvény, bátran be kell ülni!!!
Kiváló 2016. április 10.a párjával járt itt
Miskolcról hazafelé jövet úgy gondoltuk párommal, benézünk az étterembe és ha lehetséges eszünk valamit. A hely szép belülről, a terasz még nem üzemelt, hiszen március eleje volt. Nem volt vendég rajtunk kívül, kicsit meg is szeppentünk, de a felszolgáló hölgy kedvessége és segítő készsége hamar eloszlatta félelmünket.
Kiváló 2016. január 14.barátokkal járt itt
Miskolc felé, ha "levágod" a 3-as út kanyarját, szinte az üzemanyag spórolás árából, rendkívűl jó ízű, "magyaros" étkezésben lesz részed! Kiváló konyhával rendelkező, családias étterem (és szálláshely is), kedves, barátságos kiszolgálás vár Harsányban. Jó időben a "méretes" terasz is üzemel, ahol a dohányosok is jól érezhetik magukat.