petera44

petera44 adatlapja

Regisztráció2015.04.21
Utoljára itt2020.08.04

Szörnyű 2016. január 8.családjával járt itt
Katasztrófa! A pincér kisasszony nem tudta, hogy mi az előétel. Miután előkerült és tisztáztuk, (30 perc) sikerült megértenie. Nagykabátban ültünk, mert dermesztő hideg volt az egész teremben, sikerült megbeszélnünk a rendkívűl gazdag étlapból a választásunkat. Itt jött a jelzett katasztrófa!
Kiváló 2016. január 8.a párjával járt itt
Csodálatos konyha, rendkívül barátságos, családias kiszolgálás! A tavalyi szilveszteri "buli" után, idén is ide jöttünk búcsúzni az óévtől. Az étteremben nem csalódtunk, de a "zenekar" eleinte csak zavart, később már feldühített. Az átlagos szilveszterező korosztály 50 fölött volt, nagyon jól éreztük magunkat.
Gyenge 2016. január 14.családjával járt itt
A rendkívűl népszerű, agyoncsicsázott étteremben főzik szerintem az ország legfínomabb korhelyhalászléjét! Évek óta járunk ide a halászlé miatt, de lassan leszokófélben vagyunk, sőt, nekem ez volt az utolsó látogatásom sokáig. Beülve a személyzet bő 20 perc után kérdezte meg, hogy tulajdonképpen miért is ülünk itt.