A harmónia fehérbe öltözött

Múzeum Kávézó HatvanMúzeum Kávézó Hatvan a térképen

Kiváló 2018. augusztusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. március 23.
A hatvani Grassalkovich kastély a Vadászati Múzeumnak az helyet, amelyen belül egy igen kellemes kávézó is működik. Tisztaság, rend, harmónia ezzel a hármas jelzővel tudnám leírni a kávézót.
Olaszos pörkölésű Testa Rossa kávét főznek, egy eszpresszó 390 Ft-ba került. A cappuccino 560 Ft. A pultban Szamos desszertek közül láttam többfélét, linzereket, fehércsokis és sóskaramellás gyémántot, valamint a szív alakú gyümölcsízes linzert. Látszott, hogy mindegyik süti friss volt, ezeket nagyrészt már kóstoltam másutt is, tudtam, mire lehet ízben és minőségben számítani.
A személyzet udvarias, kedves, előzékeny.
4 kerek kis asztalka van. Uralkodó színvilág a fehér, jól illeszkedik a kastély egészének hangulatához.
Hangulat:Kiváló
Múzeum Kávézó Hatvan - BelsőMúzeum Kávézó Hatvan - Étel/italMúzeum Kávézó Hatvan - Étlap/itallapMúzeum Kávézó Hatvan - Étel/italMúzeum Kávézó Hatvan - BelsőMúzeum Kávézó Hatvan - BelsőMúzeum Kávézó Hatvan - BelsőMúzeum Kávézó Hatvan - Külső képMúzeum Kávézó Hatvan - Külső kép
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló Szirák - Pünkösd
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló Szirák