Hatvan - Hatvani Vadaspark Hatvan
HatvanHatvan

Hatvan bemutatása

Hatvan város Heves megye délnyugati részén található, a Hatvani járásnak a székhelye. Hatvan a Zagyva partján fekszik. Átlagos tengerszint feletti magassága 105 m. A folyó már vízvédelmi létesítmények között folyik, így a környék elláposodása már nem jellemző.

Hatvan és környéke legfrissebb értékelései

2024.04.08egyedül
Kívül-belül tetszetős, szép kis kávézó Hatvan központjában. Sütemények, különféle kávék és remek zöldség-gyümölcsitalok kaphatók. A szilvás sütim finom volt. A fahéjas álom nevü italom különféle gyümölcsök keverékéből nagyon ízlett. Ide még be fogok jönni.
2024.01.09egyedül
Kívülről a színes csalogató szakács hatására bejjebb léptem a modern, tiszta helyiségbe. Még nem volt dél, csak én voltam vendég. Körülnéztem, tálcát vettem, majd a nagy választékból finom hurkát, céklát majd egy kávét fogyasztottam. Az ételek és a mosdó is rendben volt.
2022.09.22a párjával
A limonádé túl édesre sikerült, a tatárbeefsteak viszont nagyon ízletes a forró pirítóssal, két embernek is elégséges előélet adag. A csirkemelles főétel átlagos ízvilágú, a tálalás ízléses. Az étterem hangulata elragadó, szívet melengető a sok családi emlék és porcelán nézegetése. A...

Hatvani szállások (1)

Éden Motel Hatvan

Fizetővendéglátó szálláshely - lássam a térképen
Nem találtad meg a helyet, amit keresel?
Van olyan szállás, amit értékelni szeretnél, de nem találod az oldalon?
Töltsd ki a szállásajánló űrlapunkat!

Hatvan és környéke kedvelt szállásai

Teleki-Degenfeld Kastélyszálló Szirák - Pünkösd
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló Szirák
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
06.21-12.22.
Hotel Aquarell Cegléd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza
Kirándulnál Hatvan környékén?
Nézd meg válogatásunkat a környékről!
Legfrissebb bejegyzések

Népszerű szálláshelyek Hatvan és környékén

Kastélyhotel Sasvár ParádsasvárKastélyhotel Sasvár, ParádsasvárCsomagok már 22.085 Ft/fő/éj ártól
274 értékelés
Hotel Stáció Wellness & Konferencia VecsésHotel Stáció Wellness & Konferencia, VecsésCsomagok már 22.475 Ft/fő/éj ártól
71 értékelés
Nyerges Hotel Termál MonorNyerges Hotel Termál, MonorCsomagok már 16.500 Ft/fő/éj ártól
60 értékelés
Erzsébet Park Hotel ParádfürdőErzsébet Park Hotel, ParádfürdőCsomagok már 16.566 Ft/fő/éj ártól
623 értékelés
Hatvan a térképen