Paprika Csárda Hegyeshalom

Hotel Szieszta Sopron - Senior csomag
Senior csomag
Hotel Szieszta Sopron

Paprika Csárda Hegyeshalom vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 114 feltöltött kép
Kiváló 2020. február 22.családjával járt itt
Minden nyáron rokonlátogatásra megyünk a „sógorokhoz”. Feleségem unokanővére szeretettel fogad minket, süt-főz. Váltogatja a magyar és az osztrák ízeket. Kedvencem a hússal töltött gombóc, párolt káposztával és valamilyen szósszal.
Paprika Csárda Hegyeshalom - BelsőPaprika Csárda Hegyeshalom - Étel/italPaprika Csárda Hegyeshalom - Étel/italPaprika Csárda Hegyeshalom - BelsőPaprika Csárda Hegyeshalom - Étel/italPaprika Csárda Hegyeshalom - BelsőPaprika Csárda Hegyeshalom - Belső
Szörnyű 2017. június 1., csoporttal járt itt
Elözetes: Németországban élünk. Szinte minden magyarországi utunk alkalmával betérünk a Paprika Csárdába. Több csoportott is vittem már oda. Eddig tetszett a hely és a kajával maximálisan meg voltunk elégedve. Ezen élmények hatására április 17. -én az étterem egyik vezetöjénél személyesen foglaltam május 29.
Gyenge 2016. március 23.családjával járt itt
Családi vacsorára érkeztünk, a már régebben meglátogatott paprika csárdába. Régi emlékeink szerint, a csárda, egy minőségi, kiváló hely, egy vacsora elfogyasztására a családdal. Sajnos nem ezt tapasztaltuk, a főételben a csirkehús szinte nyers volt, amit még el-el néztünk volna, ha másodjára sikerül, de sajnos nem így lett.
2016. március 18.gyerekekkel járt itt
A hagyeshalmi Paprika csárdában már több mint fél évtizede tervezek megállni, a minap ez végre összejött. A bejáratnál megannyi notabilitás fényképe, akik itt ettek az elmúlt évtizedekben Dörner Györgytől Szinetár Miklósig. (Ez csak párnév volt a kb 100-150 ismert ember közül, akinek a berámázott képe és aláírása az előcsarnokot díszíti.
Paprika Csárda Hegyeshalom - BelsőPaprika Csárda Hegyeshalom - Étel/italPaprika Csárda Hegyeshalom - Étlap/itallapPaprika Csárda Hegyeshalom - Étel/italPaprika Csárda Hegyeshalom - Étel/italPaprika Csárda Hegyeshalom - Külső kép
Kiváló 2015. február 1.gyerekekkel járt itt
Közvetlen a hegyeshalmi határ mellett található hatalmas befogadó kapacitással rendelkező házias étterem. Nagyságához mérten mégis kis hangulatos helységekből áll. A mai napon ( 2015. 02. 01 ) pár nappal ezelőtti asztalfoglalással érkeztünk 4 fővel. Az előételként elfogyasztott hortobágyi húsos palacsinta igazán ízletes volt.