Paprika Csárda Hegyeshalom
9222 Hegyeshalom, Miklóshalmi u. 1.

Paprika Csárda Hegyeshalom a térképen

Wellness csomagok Hegyeshalom városában

Paprika Csárda Hegyeshalom vélemények

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. február 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden nyáron rokonlátogatásra megyünk a „sógorokhoz”. Feleségem unokanővére szeretettel fogad minket, süt-főz. Váltogatja a magyar és az osztrák ízeket. Kedvencem a hússal töltött gombóc, párolt káposztával és valamilyen szósszal. Mindig grillezünk vagy ellátogatunk Németországba a határ mellé egy sült csirkéshez és nagy tételben fogy e pár nap alatt a bajor kolbász minden formában.

2017. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. június 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Elözetes: Németországban élünk. Szinte minden magyarországi utunk alkalmával betérünk a Paprika Csárdába. Több csoportott is vittem már oda. Eddig tetszett a hely és a kajával maximálisan meg voltunk elégedve. Ezen élmények hatására április 17. -én az étterem egyik vezetöjénél személyesen foglaltam május 29. -e estére egy 32 fös csoportnak helyet és rendeltem paprikás csirkét vacsorára.

2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. március 23.
Családi vacsorára érkeztünk, a már régebben meglátogatott paprika csárdába. Régi emlékeink szerint, a csárda, egy minőségi, kiváló hely, egy vacsora elfogyasztására a családdal. Sajnos nem ezt tapasztaltuk, a főételben a csirkehús szinte nyers volt, amit még el-el néztünk volna, ha másodjára sikerül, de sajnos nem így lett. . .
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. március 18.
A hagyeshalmi Paprika csárdában már több mint fél évtizede tervezek megállni, a minap ez végre összejött. A bejáratnál megannyi notabilitás fényképe, akik itt ettek az elmúlt évtizedekben Dörner Györgytől Szinetár Miklósig. (Ez csak párnév volt a kb 100-150 ismert ember közül, akinek a berámázott képe és aláírása az előcsarnokot díszíti.

2015. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. február 1.
Közvetlen a hegyeshalmi határ mellett található hatalmas befogadó kapacitással rendelkező házias étterem. Nagyságához mérten mégis kis hangulatos helységekből áll. A mai napon ( 2015. 02. 01 ) pár nappal ezelőtti asztalfoglalással érkeztünk 4 fővel. Az előételként elfogyasztott hortobágyi húsos palacsinta igazán ízletes volt. Ezt sohasem hagyom ki, ha itt étkezünk.

Legnépszerűbb csomagok Hegyeshalmon és környékén
Golden Ball Club Hotel
2-3 éjszaka 15.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, fallabda használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2020.12.31.
Hotel Isabell
2 nap/1 éjszaka 13.253 - 13.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.03.28. - 2020.12.22.
Hotel Lajta Park
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 14.875,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.16. - 2021.12.31.
Civitas Boutique Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.969 - 13.619,- Ft/fő/éj között: reggelivel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.02. - 2021.09.12.
Sopron Hotel
2 nap/1 éjszaka 18.768 - 26.241,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, felnőtt játszótér, kültéri kondigép használattal, gyermekjátszó használattal, internettel
2018.12.06. - 2021.09.12.

Szállodák Hegyeshalom környékén
Aqua Hotel Termál Hegyeshalom
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Palatinus Hotel Hegyeshalom
Sopron egyik legismertebb szálláshelye, a Palatinus Hotel a történelmi belváros közepén található...
Sopron Hotel Hegyeshalom
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Húsvét
Húsvét - teljes előrefizetéssel
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

Paprika Csárda HegyeshalomX