Vadása Camping és Faházak Hegyhátszentjakab

4,1
a 6 hegyhátszentjakabi szállás közül
Faházak, Kemping
Vadása Camping és Faházak Hegyhátszentjakab
Vadása Camping és Faházak HegyhátszentjakabVadása Camping és Faházak Hegyhátszentjakab

4Szolgáltatás
Mjus Resort & Thermal Park Körmend - Napi ajánlat reggelivel rugalmas lemondási feltételekkel
Napi ajánlat reggelivel rugalmas lemondási feltételekkel
2025.01.05-ig
Senior 55+ ajánlat fürdőbelépővel
Gotthard Hotel Szentgotthárd

Vadása Camping és Faházak Hegyhátszentjakab vélemények

2020. augusztus 15.barátokkal járt itt
Rendezett, tiszta füves területen helyezkedik el. Faházban laktunk. Szerintem, túl közel építették őket egymáshoz, kicsit aggódtam is mert kutyával voltunk és féltem, hogy másokat zavarni fog. A faház a nyolcvanas évek hangulatát idézi, retró ágyakkal, az emeleten nagyon meleg van, lágkondi nincs. Rezsót, mikrót, edényeket a recepción kell kérni.
Vadása Camping és Faházak Hegyhátszentjakab - Külső képVadása Camping és Faházak Hegyhátszentjakab - Külső képVadása Camping és Faházak Hegyhátszentjakab - Külső kép
Kiváló 2018. augusztus 7.kollégákkal járt itt
Röviden: fantasztikus! :) A tulajdonos nagyon kedves, segítőkész. A faházak elég messzire vannak egymástól, ha magányra vágysz és elég közel, ha nagyobb társasággal utazol. Ha valamilyen felszerelésre szükséged van, a tulajdonos készségesen segít.
Programok, kirándulóhelyek kapcsán is szívesen segítenek. A vidák gyönyörű. Nagyon jól éreztük magunkat!
2016. június 30.csoporttal járt itt
2 éjszakát töltött ott nyugdíjas klubunk.A faházak ellátása megfelelő.Szalonnasütés,beszélgetés nem zavarja a szomszédot,mert a házak elég messze vannak egymástól.Nagyon szép,nagy területen fekszik.Nagyokat lehet sétálni,fürödni.Az étkezés is megoldott.Mi nagyon jól éreztük magunkat,ezért tudom ajánlani másnak is.
Vadása Camping és Faházak Hegyhátszentjakab - Medence/kertVadása Camping és Faházak Hegyhátszentjakab - KörnyékVadása Camping és Faházak Hegyhátszentjakab - KörnyékVadása Camping és Faházak Hegyhátszentjakab - Külső kép
2013. július 4. járt itt
Az Őrségben pihentünk néhány napot 2012-ben. Gyönyörű, nyugodt környezetben fekszik ez a panzió. Van egy kis fedett medencéje is. Van lehetőség kerékpár bérlésre, mi is kölcsönöztünk, és bicikliztünk a faluban, és környékén. Kiváló hely a pihenésre, kikapcsolódásra. A közelben helyezkedik el a Vadása tó. Ajánlom mindenkinek ezt a nyaralóhelyet az Őrség szívében.