Tálos

Tálos adatlapja

Családdal,egyénileg vagy csoportosan szoktam utazni.Lehet az belföld vagy külföld.Utazom busszal,vonattal,repülővel.Mindíg új helyeket szeretek meglátogatni.
Személykocsi,busz
Ilyen vagyok
Spórolós utazó  •  Városi barangoló  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Aktívan pihenő  •  Mindenevő  •  mindenbe belekóstoló
Regisztráció2015.09.03
Utoljára itt2018.03.22

Kihagyhatatlan 2016. június 30., csoporttal járt itt
Nyugdíjas klubunkkal haza felé tartva látogattuk meg a fürdőt. Nagyon gondozott,szép környezetben,több medence,különböző hőmérsékletű vízzel. Szállás lehetőség/kemping,hotel/van. Csak egy baja van,nincs fedett medencéje,tehát inkább csak nyáron,jó időben látogatható. Étterem,étkezési lehetőség viszont van bőven.
Felhasználó fényképei:
Borgáta Termálfürdő Borgáta - Borgáta Termálfürdő Borgáta - Borgáta Termálfürdő Borgáta - Borgáta Termálfürdő Borgáta - Borgáta Termálfürdő Borgáta - Borgáta Termálfürdő Borgáta - Borgáta Termálfürdő Borgáta -
Kiváló 2015. szeptember 4.családjával járt itt
Csendes,nyugodt környezet,finom ételek,italok,pazar kiszolgálás.Igazi kikapcsolódást jelentett.Nagyon jól sikerült születésnapi ebéd volt.Körbe jártuk az egész területet.Rend és tisztaság fogadott minket mindenhol.Mivel gyönyörű volt az idő a wellness részleg is üzemelt.No és persze több ebédre érkezett vendég is volt.
Gottwald Hotel étterme Tata - Gottwald Hotel étterme Tata -
2016. június 30., csoporttal járt itt
2 éjszakát töltött ott nyugdíjas klubunk.A faházak ellátása megfelelő.Szalonnasütés,beszélgetés nem zavarja a szomszédot,mert a házak elég messze vannak egymástól.Nagyon szép,nagy területen fekszik.Nagyokat lehet sétálni,fürödni.Az étkezés is megoldott.Mi nagyon jól éreztük magunkat,ezért tudom ajánlani másnak is.
Felhasználó fényképei:
Vadása Camping és Faházak Hegyhátszentjakab - Vadása Camping és Faházak Hegyhátszentjakab - Vadása Camping és Faházak Hegyhátszentjakab - Vadása Camping és Faházak Hegyhátszentjakab -