Joker

Joker adatlapja

Ilyen vagyok
Spórolós utazó  •  Ár-érték figyelő  •  Luxust szerető utazó  •  Húsimádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás
Regisztráció2016.12.05
Utoljára itt2018.08.07

Kiváló 2017. július 17.a párjával járt itt
Sok év után újra a világ egyik legszebb városában tölthettem a nyári szabadságot. A szállás tökéletes helyen van. Közel van a Várfürdő bejárata és esténként a belváros 2 perc alatt elérhető volt. Csendes, egy víz melletti szállás örömeivel. Az autó biztonságosan parkolható, az apartman tökéletesen felszerelt.
Felhasználó fényképei:
Kolbászház Apartman Gyula - Kolbászház Apartman Gyula -
Kiváló 2016. december 5.a párjával járt itt
A hétvége összességében nagyon kellemes és pihentető volt. A szobában az ágyak túl puhák, de ez ízlés kérdése. Néhány étel túl sós volt, de a választék miatt mindig találtunk kedvünkre valót. A személyzet kedves, segítőkész, rugalmas. A fürdőben a melegvizes medence hőfoka a kinti fürdőzést is lehetővé teszi, pedig igazán hideg időben látogattuk meg a szállodát.
Kiváló 2017. december 13.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése tökéletes. Közel a belváros, a fürdőbe közvetlen átjárási lehetőség adott. A két szárny közül mi a 3 csillagos Munkácsy szárnyban laktunk, ami a 3 csillagnak megfelel. Az étkezés a bőven 4 csillagos, kiváló ételeket kínáló, esténként élőzenés étteremben volt. A személyzet kedves, segítőkész.