mindig jó

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 7.
Itt tartózkodásunk alatt teljes ellátásban voltunk. Kezdtük első este a vacsorával. Fél órával a nyitás után érkeztünk, meg is látszott, mert tele volt az étterem. De a választék bőséges és tuti mindenki megtalálja a kedvencét. Levest mindig ettünk, finoman fűszerezett, különleges levesek voltak, nem az otthoni megszokott ízekkel. Második fogás tényleg sokrétű volt, a sertéstől a csirkéig...előételek, saláták, szószok, köretek. A sütemények annyira nem nyerték el a tetszésünk, olyan volt, mint amit nagy mennyiségben becsomagolva kapunk. Egyforma, semleges íz. Én maradtam a fagyinál :) A reggelik szintén finomak voltak, a gépi kakaó nálam kedvenc volt, egyszer meg is kellett szerelni a gépet, mert annyian rájártunk. :) Az ebéd egyszerű volt, de a Frankfurti levesük ISTENI, repetáztunk! Mint ahogy a kis gombócokból is, azzal az isteni sodóval! :)

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás:
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni kicsi87 felhasználót?    Igen

Abacus Business & Wellness Hotel étterme Herceghalom
2053 Herceghalom
Gesztenyés út 3.

2020. március 11.
Egyszer csak döntöttünk. Abacus hotel étterme Herceghalom. Már sok jót hallottunk róla - hogy itt vasárnapi svédasztal is van. Praktikus módon összekapcsoltuk egy wellnessezéssel. Már előre tájékozódtunk, hogy mi lesz az ételsor. Ez nagyon bíztatónak ígérkezett. Az ételek nagyon finomak voltak,...