Abacus Business & Wellness Hotel étterme Herceghalom
2053 Herceghalom, Gesztenyés út 3.

Abacus Business & Wellness Hotel étterme Herceghalom a térképen

Abacus Business & Wellness Hotel étterme Herceghalom értékelése:

3. helyezett a 4 herceghalmi étterem közül
102. helyezett Budapest környékén - 859 étterem közül

étterem, szálláshely étterme, vendéglő
magyar, nemzetközi
légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, WIFI
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club

kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 7.
Itt tartózkodásunk alatt teljes ellátásban voltunk. Kezdtük első este a vacsorával. Fél órával a nyitás után érkeztünk, meg is látszott, mert tele volt az étterem. De a választék bőséges és tuti mindenki megtalálja a kedvencét. Levest mindig ettünk, finoman fűszerezett, különleges levesek voltak, nem az otthoni megszokott ízekkel.

Éhenkórász TOP fotófeltöltő
2015. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. február 5.
Svédasztalos vasárnapi ebéden jártunk az Abacusban immár sokadik alkalommal. A kínálat minden héten más, érdemes előre tájékozódni az aktuális választékról a honlapjukról. Finom, színvonalas ételek, udvarias kiszolgálás, igényes környezet jellemzi a helyet. 3900 Ft/fő ár nagyon jónak számít a minőséghez képest.

2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. december 2.
Lehet, hogy május óta, amikor elmarasztaló véleményt kapott az étterem itt lejjeb, a személyzet bizonyára kicserélődött. Borzasztő kedvesek voltak, mosolyogtak, sürögtek,forogtak, mint a szélvész úgy közlekedtek, szedték le a piszkos tányért az asztalunkról és pótolták az elfogyott ételeket. A szakácsot már nem tudnám ennyire megdicsérni.

2013. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 5.
A szoba kényelmes pihenést biztosított. Az étteremben figyelmes, udvarias volt a kiszolgálás, külön tetszett, hogy a teraszon is étkezhettünk. Az ételek választéka nem volt mindig elég bőséges. Nagy hátránya a szállodának, hogy a vonattal érkezőknek nem biztosítanak szállítási lehetőséget sem az állomásra, sem a környéken tehető kirándulásokra.

2014. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. június 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel jól tiszta, rendezett, az ételek finomak voltak. A recepción, bárban és wellnesben figyelmes, udvarias a személyzet. Az egyetlen kifogásolható az éttermi pincérek munkája. Lehet csak rossz napjuk volt, de kérésre udvariatlanul válaszoltak, - a kért evőeszközt nagy csattanással vágta le egyikük az asztalra - a lehullott evőeszközt sem vették fel a földről (azt már mondanom sem kell, hogy az Ő kezéből pottyant ki).

Legnépszerűbb csomagok Herceghalmon és környékén
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
2-4 éjszaka 21.225,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, desszert büfével, karácsonyi vacsorával, programokkal, szaunaszeánszokkal, esti fürdőzésekkel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.28.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, őszi csemege bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.25. - 2019.10.31.
Villapark Várgesztes
Várgesztes
3 nap/2 éjszaka 54.800,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással 2 felnőtt és 4 gyermek részére, wellness-részleg és játszóház használatával, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.23. - 2019.11.03.
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
3 nap/2 éjszaka 16.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, lovaskocsizással, gyermekprogramokkal, késői kijelentkezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.22.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.819 - 19.839,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.18. - 2020.12.22.

Szállodák Herceghalom környékén
Libra Hotel Herceghalom
Royal Club Hotel Herceghalom
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Herceghalom
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanzióval (min. 2 éj)

Abacus Business & Wellness Hotel étterme HerceghalomX