Abacus Business & Wellness Hotel étterme Herceghalom
2053 Herceghalom, Gesztenyés út 3.

Abacus Business & Wellness Hotel étterme Herceghalom a térképen

Abacus Business & Wellness Hotel étterme Herceghalom értékelése:

2. helyezett a 4 herceghalmi étterem közül
17. helyezett Budapest környékén - 884 étterem közül

étterem, szálláshely étterme, vendéglő
magyar, nemzetközi
légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, WIFI
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club

Veszprém
Zirc

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egyszer csak döntöttünk. Abacus hotel étterme Herceghalom. Már sok jót hallottunk róla - hogy itt vasárnapi svédasztal is van. Praktikus módon összekapcsoltuk egy wellnessezéssel. Már előre tájékozódtunk, hogy mi lesz az ételsor. Ez nagyon bíztatónak ígérkezett. Az ételek nagyon finomak voltak, le a kalappal.

kicsi87 TOP szállásértékelő
kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 7.
Itt tartózkodásunk alatt teljes ellátásban voltunk. Kezdtük első este a vacsorával. Fél órával a nyitás után érkeztünk, meg is látszott, mert tele volt az étterem. De a választék bőséges és tuti mindenki megtalálja a kedvencét. Levest mindig ettünk, finoman fűszerezett, különleges levesek voltak, nem az otthoni megszokott ízekkel.

Éhenkórász TOP fotófeltöltő
2015. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. február 5.
Svédasztalos vasárnapi ebéden jártunk az Abacusban immár sokadik alkalommal. A kínálat minden héten más, érdemes előre tájékozódni az aktuális választékról a honlapjukról. Finom, színvonalas ételek, udvarias kiszolgálás, igényes környezet jellemzi a helyet. 3900 Ft/fő ár nagyon jónak számít a minőséghez képest.

2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. december 2.
Lehet, hogy május óta, amikor elmarasztaló véleményt kapott az étterem itt lejjeb, a személyzet bizonyára kicserélődött. Borzasztő kedvesek voltak, mosolyogtak, sürögtek,forogtak, mint a szélvész úgy közlekedtek, szedték le a piszkos tányért az asztalunkról és pótolták az elfogyott ételeket. A szakácsot már nem tudnám ennyire megdicsérni.

2013. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 5.
A szoba kényelmes pihenést biztosított. Az étteremben figyelmes, udvarias volt a kiszolgálás, külön tetszett, hogy a teraszon is étkezhettünk. Az ételek választéka nem volt mindig elég bőséges. Nagy hátránya a szállodának, hogy a vonattal érkezőknek nem biztosítanak szállítási lehetőséget sem az állomásra, sem a környéken tehető kirándulásokra.

2014. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. június 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel jól tiszta, rendezett, az ételek finomak voltak. A recepción, bárban és wellnesben figyelmes, udvarias a személyzet. Az egyetlen kifogásolható az éttermi pincérek munkája. Lehet csak rossz napjuk volt, de kérésre udvariatlanul válaszoltak, - a kért evőeszközt nagy csattanással vágta le egyikük az asztalra - a lehullott evőeszközt sem vették fel a földről (azt már mondanom sem kell, hogy az Ő kezéből pottyant ki).

Legnépszerűbb csomagok Herceghalmon és környékén
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg fitneszterem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2020.12.20.
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 16.750 - 25.425,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.15. - 2021.12.23.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
2 nap/1 éjszaka 18.900 - 19.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.09.29. - 2020.12.21.
Hotel Kiss
Tata
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázs kuponnal, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.01. - 2020.12.20.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 12.228 - 18.897,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2021.08.31.
City Hotel Pilvax
2 nap/1 éjszaka 7.499 - 24.349,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
2020.09.29. - 2021.01.15.

Szállodák Herceghalom környékén
City Hotel Unió  Herceghalom
Libra Hotel Herceghalom
Thermal Hotel Visegrád Herceghalom
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)

Abacus Business & Wellness Hotel étterme HerceghalomX