Abacus Business & Wellness Hotel étterme Herceghalom
2053 Herceghalom, Gesztenyés út 3.

Abacus Business & Wellness Hotel étterme Herceghalom a térképen

Abacus Business & Wellness Hotel étterme Herceghalom értékelése:

2. helyezett a 4 herceghalmi étterem közül
57. helyezett Budapest környékén - 868 étterem közül

étterem, szálláshely étterme, vendéglő
magyar, nemzetközi
légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, WIFI
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club

Veszprém
Zirc

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egyszer csak döntöttünk. Abacus hotel étterme Herceghalom. Már sok jót hallottunk róla - hogy itt vasárnapi svédasztal is van. Praktikus módon összekapcsoltuk egy wellnessezéssel. Már előre tájékozódtunk, hogy mi lesz az ételsor. Ez nagyon bíztatónak ígérkezett. Az ételek nagyon finomak voltak, le a kalappal.

kicsi87 TOP fotófeltöltő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 7.
Itt tartózkodásunk alatt teljes ellátásban voltunk. Kezdtük első este a vacsorával. Fél órával a nyitás után érkeztünk, meg is látszott, mert tele volt az étterem. De a választék bőséges és tuti mindenki megtalálja a kedvencét. Levest mindig ettünk, finoman fűszerezett, különleges levesek voltak, nem az otthoni megszokott ízekkel.

Éhenkórász TOP fotófeltöltő
2015. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. február 5.
Svédasztalos vasárnapi ebéden jártunk az Abacusban immár sokadik alkalommal. A kínálat minden héten más, érdemes előre tájékozódni az aktuális választékról a honlapjukról. Finom, színvonalas ételek, udvarias kiszolgálás, igényes környezet jellemzi a helyet. 3900 Ft/fő ár nagyon jónak számít a minőséghez képest.

2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. december 2.
Lehet, hogy május óta, amikor elmarasztaló véleményt kapott az étterem itt lejjeb, a személyzet bizonyára kicserélődött. Borzasztő kedvesek voltak, mosolyogtak, sürögtek,forogtak, mint a szélvész úgy közlekedtek, szedték le a piszkos tányért az asztalunkról és pótolták az elfogyott ételeket. A szakácsot már nem tudnám ennyire megdicsérni.

2013. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 5.
A szoba kényelmes pihenést biztosított. Az étteremben figyelmes, udvarias volt a kiszolgálás, külön tetszett, hogy a teraszon is étkezhettünk. Az ételek választéka nem volt mindig elég bőséges. Nagy hátránya a szállodának, hogy a vonattal érkezőknek nem biztosítanak szállítási lehetőséget sem az állomásra, sem a környéken tehető kirándulásokra.

2014. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. június 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel jól tiszta, rendezett, az ételek finomak voltak. A recepción, bárban és wellnesben figyelmes, udvarias a személyzet. Az egyetlen kifogásolható az éttermi pincérek munkája. Lehet csak rossz napjuk volt, de kérésre udvariatlanul válaszoltak, - a kért evőeszközt nagy csattanással vágta le egyikük az asztalra - a lehullott evőeszközt sem vették fel a földről (azt már mondanom sem kell, hogy az Ő kezéből pottyant ki).

Legnépszerűbb csomagok Herceghalmon és környékén
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg fitneszterem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.16. - 2021.12.20.
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 10.465,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness használattal
2021.05.20. - 2021.05.24.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.20. - 2022.04.20.
Szárcsa Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.250 - 12.250,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness és konditerem használattal, fürdőköpennyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.01. - 2021.12.30.
Boutique Residence Budapest
4 nap/3 éjszaka 41.351,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.29. - 2022.01.02.
Atlantic Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.654,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2021.05.20. - 2021.05.24.

Szállodák Herceghalom környékén
Vital Hotel Nautis Herceghalom
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Herceghalom
A Hétkút Wellness Hotel & Lovaspark a 81-es főútról Mór felé kanyarodva közelítheti meg, a...
Tó Wellness Hotel Herceghalom
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
1 éjszakás Romantikus Csomag (1 éjszaka)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)

Abacus Business & Wellness Hotel étterme HerceghalomX