grocceni: Vasárnapi svédasztalos ebéd - Abacus Business & Wellness Hotel étterme Herceghalom

Vasárnapi svédasztalos ebéd

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 11. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Egyszer csak döntöttünk. Abacus hotel étterme Herceghalom. Már sok jót hallottunk róla - hogy itt vasárnapi svédasztal is van. Praktikus módon összekapcsoltuk egy wellnessezéssel. Már előre tájékozódtunk, hogy mi lesz az ételsor. Ez nagyon bíztatónak ígérkezett. Az ételek nagyon finomak voltak, le a kalappal. Egyedüli hiányosságként azt említeném meg, hogy bizonyos ételek - főleg az édességek - újbóli feltöltésére sokszor kellett várni.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás:
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni grocceni felhasználót?    Igen

Abacus Business & Wellness Hotel étterme Herceghalom
2053 Herceghalom
Gesztenyés út 3.

2018. november 7.
Itt tartózkodásunk alatt teljes ellátásban voltunk. Kezdtük első este a vacsorával. Fél órával a nyitás után érkeztünk, meg is látszott, mert tele volt az étterem. De a választék bőséges és tuti mindenki megtalálja a kedvencét. Levest mindig ettünk, finoman fűszerezett, különleges levesek voltak,...