Paletta Étterem Herend

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Paletta Étterem Herend vélemények

Kiváló 2020. augusztus 21., kollégákkal járt itt
Önkiszolgáló étterem a dolgozóknak, de kirándulók, múzeumlátogatók is igénybe tudják venni. Több főétel közül lehetett választani, azon belül kis adag és nagyobb adag. Finom, ízletes, jó értelemben vett igazi házias ízekkel. Toronymagasan az általam ismert budapesti gyorséttermi vagy átlagos déli menüs szint felett.
Átlagos 2015. október 20., csoporttal járt itt
Puritán berendezés, de ami kel, az megvan. Tulajdonképpen egy önkiszolgáló, de ha asztalhoz ülsz, akkor a pincér is kiszolgál. Tulajdonképpen ha az ember kirándul, és jelen esetben porcelán gyárat nézi meg, meg a nem messze lévő templom porcelán ablakát, akkor nem ünnepelni megy egy étteremben, hanem ebédelni.