kosák

kosák adatlapja

Villamos készülék tervező Most nyugdíjas hobim a fotózás.
Családdal, és autóval.
Regisztráció2015.02.20
Utoljára itt2015.10.20

2015. július 7.családjával járt itt
Már majdnem az össze Trófea éttermekben jártam. Mindegyiknek megvan a maga varázsa, és az árak, kedvezmények változnak. Különbözőek a berendezések, például a Király utcában az ételek fedői gomb nyomásra nyílnak. De ezek nem lényegesek, viszont a kiszolgálás és az ételek minősége mindegyiknél kiválóak.
Felhasználó fényképei:
Trófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - Trófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - Trófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - Trófea Grill Étterem - Óbuda Budapest -
Átlagos 2015. október 20., csoporttal járt itt
Puritán berendezés, de ami kel, az megvan. Tulajdonképpen egy önkiszolgáló, de ha asztalhoz ülsz, akkor a pincér is kiszolgál. Tulajdonképpen ha az ember kirándul, és jelen esetben porcelán gyárat nézi meg, meg a nem messze lévő templom porcelán ablakát, akkor nem ünnepelni megy egy étteremben, hanem ebédelni.
2015. március 8.családjával járt itt
Az étterem kialakítása, szép. A berendezés kellemes. A személyzet udvarias, és meglehetősen gyorsan hozták a kívánt ételt. A levesben a zöldség, kemény volt, amit a felszolgáló is elismert. A többivel nem volt baj. Az ételek tálalása a tányérra, szinte művészi volt. Még a desszert is különlegesen volt feldíszítve.
Felhasználó fényképei:
Vakvarjú Étterem - Újlipót Budapest -