Malomkerék Vendéglő Hévíz

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Malomkerék Vendéglő Hévíz vélemények

Kiváló 2019. február 8.családjával járt itt
Többször jártunk ott már, mindig nagyon finomakat ettünk. Általában gyorsan megkaptuk az ételt, nem kellett sokat várni. Kedvencünk a salátabár, ahonnan mi állíthatjuk össze a salátánkat. Külföldi családtagjaink is jó ízűt vacsoráztak itt. A magyaros ételek különösen finomak. Biztosan vissza fogunk menni minden nyáron, és a helyszínt mindenkinek ajánlom.
Kiváló 2014. május 20.barátokkal járt itt
Központban van,könnyen megközelíthető. Igényes berendezés,élő zene volt. A kiszolgálás magas színvonalú,udvarias,profi. Az ételekben nagy a választék,adagok hatalmasak. Italok is kitűnőek. Ismerősömmel vacsoráztunk ott ,nagyon elégedettek voltunk. Az árak elég magasak,de megérte egy jó estét töltöttünk ott. Remélem még lesz alkalmunk vissza menni.
2014. április 30.családjával járt itt
Az önkiszolgáló salátás pultot nagyon szeretem! Nagy a választék, hatalmas adagok. Amikor Hévízen vagyunk ide mindig elmegyünk. Tudjuk, hogy mire számítsunk, évek óta tartják a magas színvonalat. A családban mindenki megtalálja a számára megfelelő ételt. Vadhúsok, saláták,könnyebb ételek is vannak. Igényes a berendezés, kellemes környezet, udvarias kiszolgálás.
Kiváló 2014. február 17.barátokkal járt itt
Barátainkkal ebédeltünk itt múlt héten. A pincér udvarias, gyors, kedves, vidám volt.
Az ételek kiválóak. Vigyázat! Óriás adagok vannak! Alig tudtuk megenni az ételeket, pedig farkaséhesen tértünk be. A húsok frissek, jól átsültek, a saláták is finomak.
Sajnos desszertet már nem tudtunk enni, nem fért belénk. A hely hangulatos, barátságos. Szívből ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2013. április 23.barátokkal járt itt
A Márton napi libanapok keretében voltunk az étteremben, ahol igen bőséges választékkal +szembesültünk", megnehezítve a választásunkat. A kiválasztott - libából készült - ételek igen bőségesek, de ami a legfontosabb, ízletesek voltak, mindenki elégedett volt választásával.
Malomkerék Vendéglő Hévíz a térképen
8380 HévízKölcsey Ferenc u. 4
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • élő zene • étel elvitelre • kisállat bevihető • napi menü • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
nemzetközi
grill ételek
Zene
Élőzene: könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Dreher, Cseh sörök
Wellness Hotel Szindbád