pinnyer

pinnyer adatlapja

Regisztráció2014.03.27
Utoljára itt2016.08.29

Kiváló 2014. április 30.családjával járt itt
Az élményfürdőből szoktunk átmenni az étterembe, nem szállóvendégként ettünk ott.
Nagyon figyelmes és kedves a kiszolgálás.Kifogástalan ízek.Zalai házias ételek is megtalálhatóak az étlapon. Kedvencünk:eperleves,dödölle, de szinte mindent megkóstoltunk már az évek során.Szívesen ajánlom!
2014. április 30.családjával járt itt
Az önkiszolgáló salátás pultot nagyon szeretem! Nagy a választék, hatalmas adagok. Amikor Hévízen vagyunk ide mindig elmegyünk. Tudjuk, hogy mire számítsunk, évek óta tartják a magas színvonalat. A családban mindenki megtalálja a számára megfelelő ételt. Vadhúsok, saláták,könnyebb ételek is vannak.
Kiváló 2016. augusztus 29.családjával járt itt
Hatan töltöttünk itt három éjszakát. Előre csak két éjszakát foglaltunk, mert jelezték, hogy esküvő lesz. (Viszont bajba kerültünk, mert egy poroszlói vendégház nem fogadott minket a hetekkel előbb lefoglalt éjszakára, arra hivatkozva, hogy rokonok érkeztek. Erről minket nem értesítettek, csak amikor szerettük volna elfoglalni a szállást.