8380 Hévíz, Rákóczi u. 11

Wellness csomagok Hévíz városában

Astoria Panzió Hévíz vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csendes, tiszta, kulturált szép szobák és környezet. Mindent a vendégeknek, úgy a szállásadó, mint a személyzet részéről. A félpanziós ellátást is csak ajánlani tudom. Nagyon elégedettek voltunk. Külön megemlíteném a szép gesztust az Astoria Panzió csapata részéről, hogy meglepetés csokor várt névnapom alkalmából. Visszatérünk!

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 12.
Egy nagyon jó elhelyezkedésű szállás. Közel van minden,könnyen megtalálható volt, amit szerettünk volna megnézni. Kedvesek voltak a szállásadók. Kellemes kávézójuk van.
Válasz az értékelésre - 2019. december 4.
Kedves Orosz Katalin!

Köszönjük az értékelést és a pozitív, kedves gondolatokat. Bízunk benne, hogy legközelebb is vendégül láthatjuk Önöket!

Üdvözlettel: ASTORIA Panzió
Kovácsné Fodor Andrea (Astoria Panzió)

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 27.
Minden év május havában Hévízen vagyunk, mert kedveljük a tavi fűrdést és a várost. A szállást azért választottuk, mert feltünt, hogy szép az épület. Nagyon kellemes volt, mert a szállásunk profi volt, a személyzet figyelmes és jó volt a szolgáltatás. A forróvíz szakadozva jön
valószínü a nyomáscsökkentő a hibás, de nem okozott gondot a fűrdés-
nél.
Válasz az értékelésre - 2018. október 3.
Tisztelt Hermann úr!
Nagyon szépen köszönjük az elismerő szavakat és a maximális pontszámot. Örülünk, hogy jól érezték magukat és a következő alkalommal is szeretettel várjuk Önöket. Az ajánlást pedig külön köszönjük!
Üdvözlettel: az ASTORIA Panzió csapata
Kovácsné Fodor Andrea (Astoria Panzió)

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
A parommal töltöttünk el 2 ejszaka szallast reggelis ellatassal az Astoria panzioban. Kellemes fogadtatasban volt reszünk, a recepcios hölgy nagyon szolgalatkesz volt, mindent megmutatott, szep tiszta szobat kaptunk kenyelmes aggyal. A reggeli is nagyon finom volt, a reggeliztetö hölgytöl kerhettünk barmit, mindent teljesitett, a valasztek jo volt.

Astoria Panzió
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2022.03.01-ig
Astoria Panzió
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2022.03.01-ig
Palace Hotel
5 nap/4 éjszaka 16.602 - 20.475,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, tófürdő belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.10.05-ig
Naturmed Carbona Hotel
3 nap/2 éjszaka 22.880 - 31.730,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, rekreációs és sportprogramokkal
Érvényes: 2021.12.23-ig

Szállodák Hévízen és környékén
Hotel Vital Zalakaros
Előnyári-őszi kikapcsolódás (min. 4 éj)
2=3 feltöltődés Hévízen (min. 3 éj)
Kedvezményes ajánlat reggelivel (min. 5 éj)

HévízX