Ensana Thermal Aqua Hévíz ★★★★

Ensana Thermal Aqua Hévíz
Ensana Thermal Aqua HévízEnsana Thermal Aqua Hévíz
Ensana Thermal Aqua HévízEnsana Thermal Aqua Hévíz

Az Ensana Thermal Aqua legnépszerűbb csomagjai

Ensana Thermal Aqua Hévíz - Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással (min. 2 éj))
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz - Wellness Neked all inclusive (min. 4 éj)
Wellness Neked all inclusive
Ensana Thermal Aqua Hévíz - Wellness élmények all inclusive ellátással (1 éjtől)
Wellness élmények all inclusive ellátással (1 éjtől)
51.000 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással
Ensana Thermal Aqua Hévíz - November 1. - speciális előrefizetéssel (min. 2 éj)
November 1. - speciális előrefizetéssel
2025.01.05-ig
Hotel Vital Zalakaros

Ensana Thermal Aqua Hévíz vélemények

Átlagos 2023. január 7.gyerekekkel járt itt
szilvesztert töltöttük itt már voltunk máskor is az étkezés kiválló volt figyelmes pinncérek ,retro szobát kaptunk az elöző vendég nyomai az ágy alatt ,az élmény medence hideg volt számunkra többen panaszkodtak, a játszóház beköltözött egy szobába megértem rezsi ,szilveszteri tombolán eladhatatlan terméket sorsoltak lett egy 4xl köntösöm amit nem tudtak emberi méretre cserélni, szerintem rosszul számlásztak nem az elfogadott árat ezt jeleztem nekik tételessen még nem kaptam választ 4 napja folyamatban lerontja a kedvem a komunikáció minősége
Kedves Vendégünk!
Köszönjük értékelését, és hogy ismét szállodánkat választották. Örülünk, hogy ételkínálatunk, és éttermi személyzetünk kedvessége ezúttal is elnyerte tetszésüket.
Egyben szeretném elnézését kérni, hogy nem tudtunk maradéktalanul megfelelni az elvárásoknak.
2023. január 9., Nagy Péter, Ensana Thermal Aqua
Kiváló 2022. december 7.a párjával járt itt
Az all inclusive ellátás 7. 00-22:00 h-ig szinte folyamatosan biztosította az étel és ital fogyasztást. Wellnes rész szaunákkal megfelelő kikapcsolódást biztosít. A "könnyű büféebéd" szokványos több fogásos ebédnek felel meg, kicsit kevés a kínálat! Kisállat bevitelért sokalltuk a 9000 ft/napot.
Kiváló 2022. december 1.barátokkal járt itt
A személyzet udvarias, segítőkész. Az ellátás, étterem kiváló! A szobák régebbi stílust képviselnek, de kényelmesek. A superiorban a zuhanyzónál a kivitelezők rosszul rakták fel a vízvetőt, így kifolyik a víz a mosdó elé. A lift vezérlése katasztrófális, szinte mindegyik szinten megáll, fel- és le. Javaslom a javítást, módosítást.
Átlagos 2022. november 12.gyerekekkel járt itt
A hirdetéshez- all inclusive wellness - képest teljesen átlagos a szálloda. Az előzetes adatok alapján a gluténmentes étkezés biztosított. A kitett kártyák, mint megtudtam, nem mérvadóak- két éve le kellett volna cserélni őket. Hozzáteszem, volt olyan séf, aki nagyon készséges , segítőkész volt.
Ensana Thermal Aqua válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük értékelését, és hogy szállodánkat választották. Örömünkre szolgált, hogy szobáink kényelme, valamint szállodánk tisztasága elnyerte tetszésüket. Ezúton is elnézésüket kérjük, hogy nem tudtunk az étkezés terén maradéktalanul megfelelni az elvárásoknak.
2022. november 17., Nagy Péter, Ensana Thermal Aqua
Gyenge 2022. szeptember 7.a párjával járt itt
A szoba borzalmas lepusztult, kritikán aluli. Ócska bútorok, sötét büdös fürdőszoba, “lerágott” szélű szőnyegpadló. Hát nem egy 4 csillagos színvonal. A wellness elfogadható, de délelőtt a napozóágyaktól 3-4 méterre zúgó motoros fűkaszától pihenni lehetetlen.
Kiváló 2022. augusztus 11.a párjával járt itt
Parkolás szempontjából érdemes korán menni, mert a szobák számához képest kicsit kevés a parkolóhely, de igazából ez sem jelentős probléma. Mi a szomszéd utcában parkoltunk, nem volt gond vele. Bárkinek ajánlom a szállást, a személyzet rendkívül udvarias, a kiszolgálás és az ételek nagyon jók voltak.
Kiváló 2022. augusztus 11.a párjával járt itt
Már a megérkezésünkkor pozitív élményben volt részünk,a recepciós hölgy (ha jól tudjuk,Andrea) kedvességével "megalapozta" ezt a nyaralást. Sok szállodában voltunk már,de ilyen kedves fogadtatásban még nem volt részünk-ez a kedvesség,figyelmesség egyébként mind a recepción,mind pedig a hotel más területén dolgozók szinte mindegyikére jellemző.
Átlagos 2022. július 14.gyerekekkel járt itt
Alapvetően rendben volt a szálloda, a személyzet kedves volt és kellő tájékoztatást is adtak, elhelyezkedése nagyon jó, sajnos a szobák feléből nyílik csak szép kilátás a tájra mivel a másik fele a felső utcára néz, de ez nyilván mindenhol igy van(itt érdemes lenne a szobatípusok mellett feltüntetni hogy milyen kilátással kérné a foglaló vagy külön szobatípusonként kezelni: pl standard panoráma, standard utcai kilátással,.
2022. május 13.gyerekekkel járt itt
Amire mérges voltam,hogy a szálloda a telefont nem hajlandó felvenni,vagy ha nehezen elértem,beszélgetés közben kinyomtak. . Vissza sem hívtak,foglaltra tették a telefont. . Ami tetszett a szoba asszonyok kedvessége és egy recepciós úr segítőkészsége akitől 1 órát kaptunk még ajándékba az ott tartózkodásunk alatt:-)Egy idősebb férfipincér kiszolgálása,mindent a vendégekért:-)
Ensana Thermal Aqua válasza
Kedves Gabriella! Nagyon köszönjük értékelését, és hogy szállodánkat választották. Hálásak vagyunk kollégáinkat illető kedves szavaiért, melyeket örömmel továbbítunk feléjük.
2022. május 18., Nagy Péter, Ensana Thermal Aqua
Kiváló 2022. május 9.barátokkal járt itt
A szálloda és a szolgáltatások is 5 csillagos minősítést érdemelnek, de én a személyzet kedvességét, figyelmességét emelném ki. Köszönjük szépen a recepciós munkatársak és a menedzsment segítségét, hozzáállásukat, profizmusukat, ahogyan támogattak minket abban a pár órában amíg a város a GIRO verseny miatt lezárásra került.
Ensana Thermal Aqua Hévíz a térképen
8380 HévízKossuth utca 13
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • szépségszalon • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • gyógymedence • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 2800 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 6800 Forint / éj (Foglalás szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár