Sulák Sándor: Csodás hétvége - Ensana Thermal Aqua Hévíz

Ensana Thermal Aqua Hévíz értékelése
1. helyezett a 161 hévízi szállás közül

Csodás hétvége

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 15.
Nagyon kedvesen fogadtak. Az ételek csodásak, nagy választék, minden finom volt. A pincérek figyelmesek, minden kívánságunkat teljesítették. A szoba tisztaságával meg voltunk elégedve. A gyógy- és az élmény medencék is megfelelőek voltak, nem volt tumultus sehol. Az étterem is rendezett, tiszta, kulturált volt.Biztosan vissza fogunk járni!

Szeretnéd követni Sulák Sándor felhasználót?    Igen

Ensana Thermal Aqua Hévíz
8380 Hévíz
Kossuth utca 13-15

2020. október 13.
A szálloda minden igényünket tökéletesen kielégítette, a személyzet udvarias. Az ételek minősége és mennyisége pazar volt, újdonság volt , hogy a földszinten kávé és üdítőautomatát helyzetek el, nagyon jó az ötlet.Ami csalódás volt az az, hogy a gőzkabin nem működött technikai okokból. De ehhez...

2020. október 5.
A jó benyomás már a foglalásnál kezdődött, Zsuzsanna nevű hölgy tájékoztatása tökéletes volt, gondolkodás nélkül lefoglaltunk a szállást All inclusive ellátással és nem csalódtunk. A szóba, az ellátás a wellness részleg, minden szuper volt! Egy dolgot fogadtunk meg, hogy soha többen nem...

2020. augusztus 25.
A Karácsonyt is náluk töltöttük,így biztosra mentünk,hiszen akkor is megvoltunk elégedve mindennel. Most sem csalódtunk. A szolgáltatások színvonala rendben volt a személyzet készséges és udvarias. Szeretnénk még visszatérni máskor is.

Ensana Thermal Aqua, Hévíz kiemelt csomagajánlatai
 - Végre wellness (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 20.200 - 22.200,- Ft/fő/éj között: all inclusive light ellátással, fürdőrészleg és a fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-04-06 - 2021-12-28
 - Wellness élmények
2 nap/1 éjszaka 25.250 - 27.750,- Ft/fő/éj között: all inclusive light ellátással, fürdőrészleg és a fitness terem használattal, W-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-04-06 - 2021-12-28