Ágnes Hotel Hévíz ★★★

6. helyezett a 161 hévízi szállás közül
23. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1079 szállás közül

Akciós csomagok

Ágnes Hotel Hévíz bemutatkozása

A hévízi termál tótól 600 méterre, barátságos környezetben várja pihenni, felüdülni, gyógyulni vágyó vendégeit az Ágnes Hotel. Szobái és apartmanjai egész évben kényelmes szállást nyújtanak, wellness részlegében pedig kedvére kikapcsolódhat minden itt megszálló.

Ágnes Hotel Hévíz képei

Ágnes Hotel Hévíz

Ágnes Hotel Hévíz vélemények

2020. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 22.
Gyerekeinknek,unokáinknak foglaltunk szállást egy hosszú hétvégére.mindenki maximálisan meg volt elégedve a szálloda szolgáltatásával.Nagyon tiszta volt,kényelmes fekhelyek,finom,bőséges,választékos reggelik.A személyzet minden tagja nagyon kedves,segítőkészek.Mindenkinek jó szívvel ajánlom ezt a hotelt.
2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 27.
Reggeli választékos volt.Aminek a párom nagyon örült,hogy volt saláta keverèk is választható öntettel.Folyamatosan volt utántöltés,semmiben nem volt hiány .Az ágy matraca kényelmes volt,a párnák minősége is kívàló.Ami nagyon fontos a jó alváshoz.A uszoda is nagyon jó szép,tiszta.
2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 1.
Remek családias szálloda jól megközelíthető helyen. A szobák tágasak, tiszták. Az ágyak kényelmesek, tiszták. A fürdőszoba tökéletesen kielégíti a három csillagos minősítést, sőt a különálló WC jelentős előnyt jelent ebben a kategóriában. A reggeli változatos, bőséges, kiváló minőségű alapanyagokból. Az aktuálisan helyben készült egyszerű ételek (sült tojás, virsli, stb.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
Előszőr voltunk Hévízen. A szobát a Szállásvadászon keresztül foglaltam le. A szálloda, a személyzet, a kiszolgálás mind remek szinvonalú volt. A szoba pont olyan volt, mint a fotókon. A portaszolgálat nagyan segítő kész volt mindenben. A svédsztalos reggeli választéka bőséges volt. Úgy érzem, még visszatérünk ide a párommal.

2019. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 19.
Csak pozitívumokat tudok mondani a helyről. Igényes, új minden, kellemes a sok fenyő, a wellness remek, az étel friss, minőségi, a személyzet nagyon kedves, s az ár is jó.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 13.
Nagyon barátságos, segítőkész személyzet. A szoba tiszta, az ágynemű makulátlan. Szerencsére a földszinten kaptunk szobát, mert klíma nélkül a felső emeletek elviselhetetlenek lettek volna. De tudom, hogy 3 *- os szállodánál nem lehet elvárás. A reggeli minőségi volt, a welness rész szintén. Nagyon örültünk, hogy ilyen csendes, nyugodt szállodát találtunk.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Nagyon kedves személyzet, különösen az érkezésünkkor szolgálatban lévő fiatal hölgy. Nagyon ízletes, minőségi reggeli, csöndes, igazi kikapcsolódásra alkalmas hotel. Az ágy rendkívül kényelmes, a szoba felszereltsége is kiváló. Mindennel elégedettek voltunk.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 26.
Kicsit lelakott már a hotel, ráférne a felújítás. A szobában érezni lehetett az ablakon át befújó szelet. Ez kicsit kellemetlen volt, ennek ellenére nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet nagyon kedves, segítőkész. Szerettünk ott lenni!

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 4.
Nagyon segítőkész személyzet. Az ágynemű és az ágyak tiszták és kényelmesek. Jó minőségű ágyhuzatok. A reggeli bőséges és változatos. Az ételek jó minőségűek.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Jó kikapcsolódás egy nyugodt és csendes helyen. A reggeli bőséges és finom volt. A személyzet kedves és segítő kész. A wellness részleg is kiváló volt, tiszta medence, jó szauna.

Ágnes Hotel
4 nap/3 éjszaka 8.983,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness részleg használattal, kedvezményes kozmetikai kezeléssel, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.25-ig
Ágnes Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, Pi víz kúrával, masszázskuponnal, kedvezményes fürdőbelépővel és kozmetikai kezelésekkel, WI-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hunguest Hotel Hélios
Hunguest Hotel Panoráma
Palace Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.600 - 20.150,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, gyermekszobával, szauna és fitnesz terem használattal
Érvényes: 2020.12.22-ig
Naturmed Carbona Hotel
3 nap/2 éjszaka 26.400 - 30.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, rekreációs és sportprogramokkal
Érvényes: 2020.12.28-ig
Hotel Európa Fit
2 nap/1 éjszaka 20.880 - 31.175,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.21-ig
Hotel FIT Hévíz
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Lotus Therme Hotel & Spa
2 nap/1 éjszaka 32.100 - 63.950,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, spa és szauna világ használattal, sportolási lehetőségekkel, élőzenével, parkolással
Érvényes: 2022.01.08-ig

Szállodák Hévízen és környékén
Wolf Panzió Sárvár
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Vital Zalakaros
Páros romantika (min. 2 éj)
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Őszi-téli csobbanás (min. 2 éj)

HévízX