8380 Hévíz, Honvéd u. 7.

Ágnes Hotel Hévíz értékelése:

4. helyezett a 148 hévízi szállás közül
8. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1018 szállás közül

Ágnes Hotel Hévíz bemutatkozása

A hévízi termál tótól 600 méterre, barátságos környezetben várja pihenni, felüdülni, gyógyulni vágyó vendégeit az Ágnes Hotel. Szobái és apartmanjai egész évben kényelmes szállást nyújtanak, wellness részlegében pedig kedvére kikapcsolódhat minden itt megszálló.

Ágnes Hotel Hévíz képei

Ágnes Hotel Hévíz vélemények

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13.
Jó kikapcsolódás egy nyugodt és csendes helyen. A reggeli bőséges és finom volt. A személyzet kedves és segítő kész. A wellness részleg is kiváló volt, tiszta medence, jó szauna.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13.
Három napot töltöttünk augusztusban az Ágnes Hotelben, remekül éreztük magunkat :) A környék csodás volt, csendes. A szoba nagyon kényelmes és otthonos volt, a személyzet rendkívül kedves és barátságos. Bármikor szívesen visszatérnénk ide. A reggeli pedig isteni finom volt és bőséges. :) :) :)

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 4.
Nagyon-nagyon szeretjük ezt a helyet. Egy észrevételem lenne: a wellnes részlegben "csak" finn szauna található. Nagyon-nagyon örülnénk egy gőzkabinnak vagy/és egy infra szaunának.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 28.
Házassági évfordulónkat ünnepeltük a férjemmel. Az Ágnes Hotelben szálltunk meg, ahol kedves, segítőkész személyzet és komfortos, tiszta szobák vártak. A reggeli bőséges volt, és nagyon finom. A wellness ház kellemes volt és szintén tiszta, igényes. Úszómedence, jakuzzi, szauna, sószoba, masszázs. . . mindent kipróbáltunk.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
A rossz idő ellenére egy csodálatos hétvégét tudtunk eltölteni a hotelben.A személyzet szolgálatkész és gyors volt. A reggeli is finom volt. A szobák és a közösségi helységek szép tiszták voltak.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 8.
Kedves személyzet, nagyon szép és tiszta szoba. Finom és tartalmas reggeli. Nagyon tetszett a fürdőház, jakuzzi. Egyetlen probléma, hohy utolsó éjjel a szomszéd szobában lévő kedves vendég kutyája végig ugatta az éjszakát, ezt valahogy kezelni kellene a többi vendég nyugodt pihenése érdekében. Amúgy tökéletes szálláshely, ajánlom mindenkinek.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Nagyon jól éreztük magunkat.A szálloda remek helyen van.A szobák és a wellness tiszta.A személyzet kedves.A reggelis megoldáson lehetne változtatni,de összességében minden rendben volt.Hévíz csodálatos.

Mobilról küldte. | 2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes hely, teszta , szép környezetben. Udvarias személyzet.
A szoba kényelmes, apartmanként is megállja a helyét. Biztos, hogy visszatérünk még oda.
2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 11.
Szép és tiszta Hotel. Kis kellemetlenség, hogy a wellness részhez át kell menni egy udvaron a hidegben. Bár az uszodában van öltöző, zárható szekrények, szóval így is OK.
Egy hatalmas szobában voltunk, kis konyhával ellátott. A tusoló pedig hatalmas, nagyon tetszett. :)

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 29.
Hosszú hétvégét töltöttünk itt a férjemmel. Kedves személyzet ,bőséges finom reggeli ,tiszta ,kényelmes szoba ,wellness. Szép ,tiszta porta és környezet a ajánlott étteremben finom az étel ,közel van a szálláshoz . Csendes utcában de mégis könnyen megközelíthető helyen található . Örömünkre szolgált ,hogy az autóval saját parkolóban tudtunk parkolni.

Ágnes Hotel
4 nap/3 éjszaka 9.967,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs utalvánnyal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.21. - 2018.12.27.
Ágnes Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.475,- Ft/fő éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, vízkúrával, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.21-ig
Mirage Apartman
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
Érvényes: 2019.11.17-ig
CE Quelle Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egyszeri alkalommal pizzaebéddel, wellness-részleg használattal, 1 000 Ft értékű utalvánnyal, fürdőköpeny használattal, Wi-FI internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.20-ig
Hunguest Hotel Hélios
2 nap/1 éjszaka 8.900 - 12.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan fürdőhasználattal, változatos sportprogramokkal, kulturális programokkal, élőzenével, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.04.30-ig
Hunguest Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 7.800 - 12.900,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, kultúrális programmal, élőzenével, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.04.30-ig
Hotel Napsugár Hévíz
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Palace Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Hotel Európa Fit
3 nap/2 éjszaka 23.450 - 29.650,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Park Hotel Hévíz
5-6 nap 11.998,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, wellness- és fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Naturmed Carbona Hotel
2-3 éjszaka 29.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, üdvözlőitallal, fürdő- és wellness-részleg, fitneszterem használattal, sport- és ünnepi programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.22. - 2018.12.27.
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.20-ig

Szállodák Hévízen és környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Viktória Sárvár
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Téli álom árak (min. 2 éj)
Karácsonyi csomagajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

HévízX