8380 Hévíz, Honvéd u. 7.

Ágnes Hotel Hévíz értékelése:

2. helyezett a 153 hévízi szállás közül
5. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1046 szállás közül

Ágnes Hotel Hévíz bemutatkozása

A hévízi termál tótól 600 méterre, barátságos környezetben várja pihenni, felüdülni, gyógyulni vágyó vendégeit az Ágnes Hotel. Szobái és apartmanjai egész évben kényelmes szállást nyújtanak, wellness részlegében pedig kedvére kikapcsolódhat minden itt megszálló.

Ágnes Hotel Hévíz képei

Ágnes Hotel Hévíz vélemények

2019. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 19.
Csak pozitívumokat tudok mondani a helyről. Igényes, új minden, kellemes a sok fenyő, a wellness remek, az étel friss, minőségi, a személyzet nagyon kedves, s az ár is jó.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 13.
Nagyon barátságos, segítőkész személyzet. A szoba tiszta, az ágynemű makulátlan. Szerencsére a földszinten kaptunk szobát, mert klíma nélkül a felső emeletek elviselhetetlenek lettek volna. De tudom, hogy 3 *- os szállodánál nem lehet elvárás. A reggeli minőségi volt, a welness rész szintén. Nagyon örültünk, hogy ilyen csendes, nyugodt szállodát találtunk.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Nagyon kedves személyzet, különösen az érkezésünkkor szolgálatban lévő fiatal hölgy. Nagyon ízletes, minőségi reggeli, csöndes, igazi kikapcsolódásra alkalmas hotel. Az ágy rendkívül kényelmes, a szoba felszereltsége is kiváló. Mindennel elégedettek voltunk.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 26.
Kicsit lelakott már a hotel, ráférne a felújítás. A szobában érezni lehetett az ablakon át befújó szelet. Ez kicsit kellemetlen volt, ennek ellenére nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet nagyon kedves, segítőkész. Szerettünk ott lenni!

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 4.
Nagyon segítőkész személyzet. Az ágynemű és az ágyak tiszták és kényelmesek. Jó minőségű ágyhuzatok. A reggeli bőséges és változatos. Az ételek jó minőségűek.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Jó kikapcsolódás egy nyugodt és csendes helyen. A reggeli bőséges és finom volt. A személyzet kedves és segítő kész. A wellness részleg is kiváló volt, tiszta medence, jó szauna.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Három napot töltöttünk augusztusban az Ágnes Hotelben, remekül éreztük magunkat :) A környék csodás volt, csendes. A szoba nagyon kényelmes és otthonos volt, a személyzet rendkívül kedves és barátságos. Bármikor szívesen visszatérnénk ide. A reggeli pedig isteni finom volt és bőséges. :) :) :)

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 4.
Nagyon-nagyon szeretjük ezt a helyet. Egy észrevételem lenne: a wellnes részlegben "csak" finn szauna található. Nagyon-nagyon örülnénk egy gőzkabinnak vagy/és egy infra szaunának.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Házassági évfordulónkat ünnepeltük a férjemmel. Az Ágnes Hotelben szálltunk meg, ahol kedves, segítőkész személyzet és komfortos, tiszta szobák vártak. A reggeli bőséges volt, és nagyon finom. A wellness ház kellemes volt és szintén tiszta, igényes. Úszómedence, jakuzzi, szauna, sószoba, masszázs. . . mindent kipróbáltunk.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
A rossz idő ellenére egy csodálatos hétvégét tudtunk eltölteni a hotelben.A személyzet szolgálatkész és gyors volt. A reggeli is finom volt. A szobák és a közösségi helységek szép tiszták voltak.

Ágnes Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, Pi víz kúrával, masszázskuponnal, kedvezményes fürdőbelépővel és kozmetikai kezelésekkel, WI-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Mirage Apartman
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
2019.11.06. - 2020.10.24.
Hotel FIT Hévíz
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hunguest Hotel Hélios
2 nap/1 éjszaka 9.990 - 13.990,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőhasználattal, sport- és kulturális programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.31-ig
Hunguest Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 9.490 - 12.990,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, kultúrális programmal, élőzenével, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Hotel Napsugár Hévíz
2 nap/1 éjszaka 8.300,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Palace Hotel
3 nap/2 éjszaka 23.252,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyi műsorral, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszóház használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Hotel Európa Fit
4 nap/3 éjszaka 33.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, fitneszterem és játszószoba használattal
Érvényes: 2019.11.03-ig
Park Hotel Hévíz
3 nap/2 éjszaka 13.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Naturmed Carbona Hotel
3 nap/2 éjszaka 24.900 - 35.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, rekreációs és sportprogramokkal
Érvényes: 2020.12.30-ig
Ágnes Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.03. - 2020.03.31.

Szállodák Hévízen és környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Pörögj rá az újévre! (min. 3 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

HévízX