8380 Hévíz, Honvéd u. 7.

Ágnes Hotel Hévíz értékelése:

2. helyezett a 153 hévízi szállás közül
5. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1057 szállás közül

Ágnes Hotel Hévíz bemutatkozása

A hévízi termál tótól 600 méterre, barátságos környezetben várja pihenni, felüdülni, gyógyulni vágyó vendégeit az Ágnes Hotel. Szobái és apartmanjai egész évben kényelmes szállást nyújtanak, wellness részlegében pedig kedvére kikapcsolódhat minden itt megszálló.

Ágnes Hotel Hévíz képei

Ágnes Hotel Hévíz vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
Előszőr voltunk Hévízen. A szobát a Szállásvadászon keresztül foglaltam le. A szálloda, a személyzet, a kiszolgálás mind remek szinvonalú volt. A szoba pont olyan volt, mint a fotókon. A portaszolgálat nagyan segítő kész volt mindenben. A svédsztalos reggeli választéka bőséges volt. Úgy érzem, még visszatérünk ide a párommal.

2019. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 19.
Csak pozitívumokat tudok mondani a helyről. Igényes, új minden, kellemes a sok fenyő, a wellness remek, az étel friss, minőségi, a személyzet nagyon kedves, s az ár is jó.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 13.
Nagyon barátságos, segítőkész személyzet. A szoba tiszta, az ágynemű makulátlan. Szerencsére a földszinten kaptunk szobát, mert klíma nélkül a felső emeletek elviselhetetlenek lettek volna. De tudom, hogy 3 *- os szállodánál nem lehet elvárás. A reggeli minőségi volt, a welness rész szintén. Nagyon örültünk, hogy ilyen csendes, nyugodt szállodát találtunk.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Nagyon kedves személyzet, különösen az érkezésünkkor szolgálatban lévő fiatal hölgy. Nagyon ízletes, minőségi reggeli, csöndes, igazi kikapcsolódásra alkalmas hotel. Az ágy rendkívül kényelmes, a szoba felszereltsége is kiváló. Mindennel elégedettek voltunk.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 26.
Kicsit lelakott már a hotel, ráférne a felújítás. A szobában érezni lehetett az ablakon át befújó szelet. Ez kicsit kellemetlen volt, ennek ellenére nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet nagyon kedves, segítőkész. Szerettünk ott lenni!

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 4.
Nagyon segítőkész személyzet. Az ágynemű és az ágyak tiszták és kényelmesek. Jó minőségű ágyhuzatok. A reggeli bőséges és változatos. Az ételek jó minőségűek.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Jó kikapcsolódás egy nyugodt és csendes helyen. A reggeli bőséges és finom volt. A személyzet kedves és segítő kész. A wellness részleg is kiváló volt, tiszta medence, jó szauna.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Három napot töltöttünk augusztusban az Ágnes Hotelben, remekül éreztük magunkat :) A környék csodás volt, csendes. A szoba nagyon kényelmes és otthonos volt, a személyzet rendkívül kedves és barátságos. Bármikor szívesen visszatérnénk ide. A reggeli pedig isteni finom volt és bőséges. :) :) :)

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 4.
Nagyon-nagyon szeretjük ezt a helyet. Egy észrevételem lenne: a wellnes részlegben "csak" finn szauna található. Nagyon-nagyon örülnénk egy gőzkabinnak vagy/és egy infra szaunának.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Házassági évfordulónkat ünnepeltük a férjemmel. Az Ágnes Hotelben szálltunk meg, ahol kedves, segítőkész személyzet és komfortos, tiszta szobák vártak. A reggeli bőséges volt, és nagyon finom. A wellness ház kellemes volt és szintén tiszta, igényes. Úszómedence, jakuzzi, szauna, sószoba, masszázs. . . mindent kipróbáltunk.

Ágnes Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.725 - 9.475,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Ágnes Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.750,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, Pi víz kúra korlátlan fogyasztással, masszázs utalvánnyal, fürdőköpeny bekészítéssel, üzemanyag kedvezménnyel, kedvezményes belépőkkel és szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Mirage Apartman
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
Érvényes: 2021.01.18-ig
Hotel FIT Hévíz
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, élőzenével, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.
Hunguest Hotel Hélios
2 nap/1 éjszaka 9.621 - 11.871,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőhasználattal, sport- és kulturális programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.04-ig
Hunguest Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 8.991,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kultúrális programmal, élőzenével, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Hotel Napsugár Hévíz
2 nap/1 éjszaka 8.300,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Palace Hotel
4 nap/3 éjszaka 13.835 - 17.364,- Ft/fő/éj között: teljes ellátással, szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, welcome pezsgővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.08-ig
Hotel Európa Fit
3 nap/2 éjszaka 22.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.19-ig
Park Hotel Hévíz
8 nap/7 éjszaka 19.858,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szakorvosi konzultációval, masszázzsal, wellness belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Naturmed Carbona Hotel
3 nap/2 éjszaka 25.300 - 35.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, rekreációs és sportprogramokkal
Érvényes: 2020.12.30-ig
Lotus Therme Hotel & Spa
3 nap/2 éjszaka 31.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, pezsgő és meglepetés szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.01. - 2020.02.29.

Szállodák Hévízen és környékén
Hotel Viktória Sárvár
Palace Hotel  Hévíz
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Téli akció 2=3
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

HévízX