8380 Hévíz, Honvéd u. 7.

Ágnes Hotel Hévíz értékelése:

3. helyezett a 152 hévízi szállás közül
7. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1018 szállás közül

Ágnes Hotel Hévíz bemutatkozása

A hévízi termál tótól 600 méterre, barátságos környezetben várja pihenni, felüdülni, gyógyulni vágyó vendégeit az Ágnes Hotel. Szobái és apartmanjai egész évben kényelmes szállást nyújtanak, wellness részlegében pedig kedvére kikapcsolódhat minden itt megszálló.

Ágnes Hotel Hévíz képei

Ágnes Hotel Hévíz vélemények

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 26.
Kicsit lelakott már a hotel, ráférne a felújítás. A szobában érezni lehetett az ablakon át befújó szelet. Ez kicsit kellemetlen volt, ennek ellenére nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet nagyon kedves, segítőkész. Szerettünk ott lenni!

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 4.
Nagyon segítőkész személyzet. Az ágynemű és az ágyak tiszták és kényelmesek. Jó minőségű ágyhuzatok. A reggeli bőséges és változatos. Az ételek jó minőségűek.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Jó kikapcsolódás egy nyugodt és csendes helyen. A reggeli bőséges és finom volt. A személyzet kedves és segítő kész. A wellness részleg is kiváló volt, tiszta medence, jó szauna.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Három napot töltöttünk augusztusban az Ágnes Hotelben, remekül éreztük magunkat :) A környék csodás volt, csendes. A szoba nagyon kényelmes és otthonos volt, a személyzet rendkívül kedves és barátságos. Bármikor szívesen visszatérnénk ide. A reggeli pedig isteni finom volt és bőséges. :) :) :)

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 4.
Nagyon-nagyon szeretjük ezt a helyet. Egy észrevételem lenne: a wellnes részlegben "csak" finn szauna található. Nagyon-nagyon örülnénk egy gőzkabinnak vagy/és egy infra szaunának.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Házassági évfordulónkat ünnepeltük a férjemmel. Az Ágnes Hotelben szálltunk meg, ahol kedves, segítőkész személyzet és komfortos, tiszta szobák vártak. A reggeli bőséges volt, és nagyon finom. A wellness ház kellemes volt és szintén tiszta, igényes. Úszómedence, jakuzzi, szauna, sószoba, masszázs. . . mindent kipróbáltunk.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
A rossz idő ellenére egy csodálatos hétvégét tudtunk eltölteni a hotelben.A személyzet szolgálatkész és gyors volt. A reggeli is finom volt. A szobák és a közösségi helységek szép tiszták voltak.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves személyzet, nagyon szép és tiszta szoba. Finom és tartalmas reggeli. Nagyon tetszett a fürdőház, jakuzzi. Egyetlen probléma, hohy utolsó éjjel a szomszéd szobában lévő kedves vendég kutyája végig ugatta az éjszakát, ezt valahogy kezelni kellene a többi vendég nyugodt pihenése érdekében. Amúgy tökéletes szálláshely, ajánlom mindenkinek.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat.A szálloda remek helyen van.A szobák és a wellness tiszta.A személyzet kedves.A reggelis megoldáson lehetne változtatni,de összességében minden rendben volt.Hévíz csodálatos.

Mobilról küldte. | 2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes hely, teszta , szép környezetben. Udvarias személyzet.
A szoba kényelmes, apartmanként is megállja a helyét. Biztos, hogy visszatérünk még oda.

Ágnes Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.425,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs utalvánnyal, üzemanyag és tóbelépő kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.30-ig
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Mirage Apartman
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
Érvényes: 2020.04.20-ig
CE Quelle Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délben pizzaebéddel, wellness-részleg használattal, wellness utalvánnyal, fürdőköpeny használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Hunguest Hotel Hélios
2 nap/1 éjszaka 12.990 - 13.990,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőhasználattal, sport- és kulturális programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hunguest Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 10.990,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, kultúrális programmal, élőzenével, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hotel Napsugár Hévíz
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Palace Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.651 - 18.093,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, fitnesz terem használattal, játszósarok használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.16-ig
Hotel Európa Fit
4 nap/3 éjszaka 25.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2019.10.31. - 2019.11.03.
Park Hotel Hévíz
3 nap/2 éjszaka 13.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Naturmed Carbona Hotel
2 nap/1 éjszaka 32.824,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan élményfürdő, uszoda, szauna-sziget, wellness-medence és termálfürdő használattal, rekreációs és preventív csoportos sportprogramokkal, parkolással, internettel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Ágnes Hotel
4 nap/3 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, masszázs kedvezménnyel, sétahajó kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.

Szállodák Hévízen és környékén
Hotel Viktória Sárvár
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Palace Hotel  Hévíz
Tavaszi wellness akció 2=3
Frissítő tavasz (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

HévízX