Czingráber Erzsébet: Szivesen ajánljuk és térünk vissza! - Hotel Erzsébet Hévíz

Hotel Erzsébet Hévíz értékelése
32. helyezett a 154 hévízi szállás közül

Szivesen ajánljuk és térünk vissza!

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Az Erzsébet Hotel,egy frekventál helyen található hotel,közel mindenhez, fürdő stb.. A személyzet, úgy a recepción,mint a felszolgáló, udvariasak,kedvesek, segítőkészek.Az ellátás, nagyon megfelelő volt, úgy a reggeli,mint a vacsora, ízletes,házias és bőséges volt. Tisztaság volt a hotelban és a rossz idő ellenére is jó éreztük magunkat, szaunáztunk infra szaunáztunk, volt masszázs, stb.. Külön kiemelném, hogy a délutáni kávézás amit grátiszként kaptunk szuper volt.Máskor is szívesen térünk vissza.

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Czingráber Erzsébet felhasználót?    Igen

Hotel Erzsébet Hévíz
8380 Hévíz
Erzsébet királyné útja 13-15.

2020. január 12.
A szálloda elhelyezkedése kiváló, aki a város központi részen szeretne megszállni. Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves és barátságos. Reggeli vacsora megfelelő. Hotel Erzsébet szállodát ajánlani tudom.

2019. március 10.
A szálloda a helyi körülmények között nagyon jó helyen van. Hátizsákos utazóként örültem, hogy a buszpályaudvar a szálloda hátsó bejárata mellett van. A személyzet minden tagja szivélyes és szolgálatkész. Pl. kérésemre módosították a számomra kijelölt szobát másikra, koffeinmentes kávét...

2018. december 29.
A recepciós fiatal làny kritikán aluli hangnemben és stilusban beszél! 2napra mentünk.A wifi nem müködött! A tv nézhetetlen!Rádió nincs! A jakuzzi “éppen” leeresztés alatt volt! A szoba olyan mértéküen koszos volt,hogy attòl féltünk,hogy a gyermekünk beteg lesz!Erről...

Hotel Erzsébet, Hévíz kiemelt csomagajánlatai
 - Aktív pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Tófürdő belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-03-01 - 2020-11-01
 - Páros napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 10.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Tófürdő belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-05 - 2020-12-22
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 11.958 - 16.276,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2020-02-27 - 2021-01-31