Lajos és Éva: Szuper napok a hévízi Erzsébet Hotelben - Hotel Erzsébet Hévíz

Hotel Erzsébet Hévíz értékelése
29. helyezett a 153 hévízi szállás közül

Szuper napok a hévízi Erzsébet Hotelben

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 12.
A szobánk nagyon hangulatos, a berendezés stílusos volt, nem hasonlított a régi szakszervezeti üdülőkhöz, mint általában a legtöbb szálloda. Szép nagy szoba, kényelmes fotelek, egyedi függöny, boltíves kialakítású ajtónyílás, stb.
Nagyon tetszett, hogy lehetett választani ebéd és vacsora között a félpanzió keretén belül. Az meg tényleg különlegessé tette, hogy az étteremben kiszolgáltak bennünket.
Úgy éreztük, hogy fontosak vagyunk mint vendégek. Mindent megkaptunk ami a csomagunkban előzetesen szerepelt. Nagyon jól éreztük magunkat!

Szeretnéd követni Lajos és Éva felhasználót?    Igen

Hotel Erzsébet Hévíz
8380 Hévíz
Erzsébet királyné útja 13-15.

2019. március 10.
A szálloda a helyi körülmények között nagyon jó helyen van. Hátizsákos utazóként örültem, hogy a buszpályaudvar a szálloda hátsó bejárata mellett van. A személyzet minden tagja szivélyes és szolgálatkész. Pl. kérésemre módosították a számomra kijelölt szobát másikra, koffeinmentes kávét...

2018. december 29.
A recepciós fiatal làny kritikán aluli hangnemben és stilusban beszél! 2napra mentünk.A wifi nem müködött! A tv nézhetetlen!Rádió nincs! A jakuzzi “éppen” leeresztés alatt volt! A szoba olyan mértéküen koszos volt,hogy attòl féltünk,hogy a gyermekünk beteg lesz!Erről...

2018. december 26.
Személyzet segítőkész! A szoba viszont hideg volt, míg egyik recepciós hölgy nem adott tippet, hisz a folyóson van a termosztát. Karácsonyi csomag keretében voltam, de meglepett, hogy a délutáni sült gesztenye 20 perc alatt elfogyott és nem volt több, így lemaradtam róla. Apró süteménynek se...

Hotel Erzsébet, Hévíz kiemelt csomagajánlatai
 - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-02 - 2019-12-22
 - Köszöntse az Újévet Hévízen (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 21.663,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, élőzenével, tűzijátékkal, tombolával, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02
 - Meghitt Karácsony Hévízen (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 14.330,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, gálavacsorával, délutánonként aprósüteménnyel, forralt borral és kávéval/teával, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-24 - 2019-12-26