győri hátizsákos : jó szállás Hévizen az Erzsébet Hotelben. - Hotel Erzsébet Hévíz

Hotel Erzsébet Hévíz értékelése
29. helyezett a 153 hévízi szállás közül

jó szállás Hévizen az Erzsébet Hotelben.

2019. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 10.
A szálloda a helyi körülmények között nagyon jó helyen van. Hátizsákos utazóként örültem, hogy a buszpályaudvar a szálloda hátsó bejárata mellett van.
A személyzet minden tagja szivélyes és szolgálatkész. Pl. kérésemre módosították a számomra kijelölt szobát másikra, koffeinmentes kávét szereztek nekem, és más kedves megnyilvánulásuk is volt.
A félpanziós ellátás megfelelő volt. A konyhát jó szakemberek vezethetik.
Ha egyszer sor kerül a szobák felfrissítésére, remélem, felújítják, és nem dobják majd ki a valódi fából készült bútorzatot.

Szeretnéd követni győri hátizsákos felhasználót?    Igen

2019. május 13. - Hotel Erzsébet válasza győri hátizsákos értékelésére:
Kedves Perlaky Gyuláné!
Örülünk, hogy jól érezte magát szállodánkban, Reméljük, hogy legközelebb is minket választ. A szobák felújítása már folyamatban van, de a bútorok egyenlőre még biztos hogy maradnak.
Nagy Orsolya (Hotel Erzsébet)
Hotel Erzsébet Hévíz
8380 Hévíz
Erzsébet királyné útja 13-15.

2018. december 29.
A recepciós fiatal làny kritikán aluli hangnemben és stilusban beszél! 2napra mentünk.A wifi nem müködött! A tv nézhetetlen!Rádió nincs! A jakuzzi “éppen” leeresztés alatt volt! A szoba olyan mértéküen koszos volt,hogy attòl féltünk,hogy a gyermekünk beteg lesz!Erről...

2018. december 26.
Személyzet segítőkész! A szoba viszont hideg volt, míg egyik recepciós hölgy nem adott tippet, hisz a folyóson van a termosztát. Karácsonyi csomag keretében voltam, de meglepett, hogy a délutáni sült gesztenye 20 perc alatt elfogyott és nem volt több, így lemaradtam róla. Apró süteménynek se...

2018. december 12.
A szobánk nagyon hangulatos, a berendezés stílusos volt, nem hasonlított a régi szakszervezeti üdülőkhöz, mint általában a legtöbb szálloda. Szép nagy szoba, kényelmes fotelek, egyedi függöny, boltíves kialakítású ajtónyílás, stb. Nagyon tetszett, hogy lehetett választani ebéd és...

Hotel Erzsébet, Hévíz kiemelt csomagajánlatai
 - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-02 - 2019-12-22
 - Meghitt Karácsony Hévízen (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 14.330,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, gálavacsorával, délutánonként aprósüteménnyel, forralt borral és kávéval/teával, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-24 - 2019-12-26
 - Év végi téli napi akciós ár (1 éjtől)
Akár 1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-11-01 - 2020-01-31