Kiváló 2017. augusztusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2017. augusztus 18.
Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
Ajánlom a helyet másoknak is!
Egy szálloda szondázza a vendégei véleményét? Igen ezt teszi - és milyen jól teszi. Gondolom ebben már benne vannak az eddigi javaslatok is, na meg a 15 év után igencsak megváltozott vendégszokások is. Új design jellemzi a szobát. Az ágy mögötti falon a hely szellemének megfelelő stilizált tavirózsák. Ezek világítását bekapcsolva megkapom életem eddigi legjobb szállodai szoba megvilágítását. Előnyére változott az olvasólámpa is - nem zavarja a szomszédot (feleség, barátnő stb) és nem zavarja a TV-t sem. A sok kütyüvel érkezők örülhetnek az extrém mennyiségű dugaszoló aljzatnak. Az óriási HD TV-t az ágyból nézni óriási élmény. A környezetbarát kozmetikumokból álló bekészítés szinte egyedülálló. Az ajtóütköző olyan szép, hogy majdnem hazavittem. Kedves Szálloda: nyugodtan át lehet alakítani a többi szobát is, a bemutató szoba kiállta a próbát!
Milyennek találod ezt az értékelést?
Személyzet:Kiváló
Tisztaság:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló
Fényképek (10)
Hotel Európa Fit további értékelései
2026.06.12a párjával
Gyenge
Több mint 5 éve visszatérő vendége vagyok a szállodának, ezért különösen sajnálom, hogy az utóbbi időben a vacsorák minősége érezhetően romlott. A legutóbbi tartózkodásom során a húsételek többsége vagy túlfőtt volt, vagy túlságosan száraz, ami jelentősen rontotta az étkezési élményt. Korábban az...
Nagyon kellemes időt töltöttünk itt el a családdal. Csak ötletként írnám le, hogy nagyon jó lenne, ha az edzőteremben szólna a rádió. Az edzés is jobban megy. Nem tetszett, hogy a dupla ágyak csak egybe voltak tolva. Nagyon kellemetlen volt, hogy állandóan szétcsúsztak a matracok. Ez nagyon...