Kiváló 2018. januárban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2018. január 30.
Ajánlom a helyet másoknak is!
Hosszú évek kihagyása után tértünk vissza ebbe a szállodába. Régen nagyon szerettünk ide járni, de pár éve olyan csalódással távoztunk, hogy nem gondoltam volna, hogy valaha vissza térünk. A személyzet kedves, segítőkész, előre köszön (ez más hotelekben sajnos nem jellemző). A szobánk tiszta, tágas volt, nagyon csendes, minden nap takarították. Külön köszönet a lavazza kávé és tea -bekészítésért, bár teát az első nap elfelejtett a takarítónő bekészíteni. Az ételek finomak, elégséges választékkal. Egyetlen negatívum a meleg ételeknél a sorban állás, egy ilyen színvonalú szállodánál ez elég meglepő. A bárt szépen felújították, ellenben a személyzetre jobban oda kéne figyelni./Hangosan tárgyalták a pultban a magánéleti dolgaikat, röpködtek a káromkodások, elég nehezen találtak ki az asztalunkhoz, holott rajtunk kívül csak egy asztalnál ültek. este az élőzenénél túlfügyülték a zenét, borzasztóan zavarva a vendégek szórakozását./ Színvonalas programokat szerveztek, a wellness is megfelelt az elvárásoknak. Összességében jól éreztük magunkat, szívesen vissza térünk :)
Milyennek találod ezt az értékelést?
Személyzet:Kiváló
Tisztaság:Kiváló
Ár / érték arány:Jó
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:Jó
Elhelyezkedés:Kiváló
Hotel Európa Fit további értékelései
2026.06.12a párjával
Gyenge
Több mint 5 éve visszatérő vendége vagyok a szállodának, ezért különösen sajnálom, hogy az utóbbi időben a vacsorák minősége érezhetően romlott. A legutóbbi tartózkodásom során a húsételek többsége vagy túlfőtt volt, vagy túlságosan száraz, ami jelentősen rontotta az étkezési élményt. Korábban az...
Nagyon kellemes időt töltöttünk itt el a családdal. Csak ötletként írnám le, hogy nagyon jó lenne, ha az edzőteremben szólna a rádió. Az edzés is jobban megy. Nem tetszett, hogy a dupla ágyak csak egybe voltak tolva. Nagyon kellemetlen volt, hogy állandóan szétcsúsztak a matracok. Ez nagyon...