Kiváló 2018. februárban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2018. február 18.
Ajánlom a helyet másoknak is!
Minden tökéletes! Az elhelyezkedés, a tisztaság, az ételek, személyzet, minden kiváló. Családi szobában voltunk, kényelmes, tágas, kellemes, ágyak pihentetőek! Wellness tágas, több medencével, sosem volt tömeg. Az ételek egészségesek, nem túl fűszerezettek, mindig minden húsfajtából van választék a rengeteg hidegtál mellett. Ízletes, különleges fogások reggel este, kedves, gyors pincérekkel. Színvonalas, pihentető, kényeztető. Mindenkinek ajánlom.
Milyennek találod ezt az értékelést?
Személyzet:Kiváló
Tisztaság:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló
Hotel Európa Fit további értékelései
2026.06.12a párjával
Gyenge
Több mint 5 éve visszatérő vendége vagyok a szállodának, ezért különösen sajnálom, hogy az utóbbi időben a vacsorák minősége érezhetően romlott. A legutóbbi tartózkodásom során a húsételek többsége vagy túlfőtt volt, vagy túlságosan száraz, ami jelentősen rontotta az étkezési élményt. Korábban az...
Nagyon kellemes időt töltöttünk itt el a családdal. Csak ötletként írnám le, hogy nagyon jó lenne, ha az edzőteremben szólna a rádió. Az edzés is jobban megy. Nem tetszett, hogy a dupla ágyak csak egybe voltak tolva. Nagyon kellemetlen volt, hogy állandóan szétcsúsztak a matracok. Ez nagyon...