A Mester: Karácsony a Hotel Európa Fitben - Hotel Európa Fit Hévíz

1. helyezett a 150 hévízi szállás közül

Karácsony a Hotel Európa Fitben

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 23. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A karácsonyi ünnepeket töltöttük 2017-ben a Hotel Európa Fitben, ahonnan nagyon sok pozitív élménnyel távoztunk. A szállodáról már korábban is sok jót hallottunk, olvastunk, de a tapasztalat ezeket is felülmúlta. A hotel könnyen megközelíthető, a központtól és a Hévízi tótól kb. 10-15 percnyi sétatávolságra található. A szobák nagyok és világosak, erkéllyel rendelkeznek. A Hotel Európa Fit az étkezés területén is nagyon erős. A kínálat hatalmas, szinte igazi terülj-terülj asztalkám fogadja a vendégeket. Észrevehető, hogy a konyha nagyon odafigyel a minőségre, a tálalás első osztályú, a szerviz gyors és profi. Amikor egy reggeli alkalmával Kedvesem hiányolta a tejbegrízt és érdeklődtünk, hogy mikor lesz ismét a kínálaton, azonnal intézkedtek és külön kérés nélkül készítettek két adagot – a karácsonyi pörgés mellett. Ilyen figyelmességgel eddig még máshol nem találkoztunk. A wellness részleg jól átgondolt koncepció alapján készült, minden korosztály megtalálja a maga szórakozását, amelyeket a nyugodt pihenés érdekében, jól elszeparáltak egymástól. Ugyanez igaz a gazdag programkínálatra is (szauna szeánszok, vízi torna, jóga stb.). A személyzet udvarias, segítőkész és mindig megtalálható. Kedves gesztus volt, hogy 25-én reggel egy kis ajándékkal lepte meg a szálloda a vendégeket. A Hotel Európa Fit-et csak ajánlani tudom mindenkinek, mert nem véletlenül tartják Magyarország egyik TOP wellness szállodájának, erre a címre maximálisan rá is szolgál.

Szeretnéd követni A Mester felhasználót?    Igen

2018. szeptember 25. - Hotel Európa Fit válasza A Mester értékelésére:
Kedves Vendégünk!
Köszönjük kedves sorait. Mindig nagy öröm számunkra, ha vendégeink kellemes napokat töltenek nálunk és kipihenten, új élményekkel gazdagodva térnek haza a dolgos hétköznapokba. Minden részlegen magas színvonalú szolgáltatásokkal próbáljuk felejthetetlenné tenni különösen a karácsonyi időszakot. Ha az Önéhez hasonló kitűnő értékelést kapunk tudjuk, hogy fáradozásunk nem volt hiábavaló. Munkatársaink nevében is kívánunk Önnek és családjának minden jót és reméljük, hogy hamarosan visszatérnek szállodánkba!
Szállodavezetés
Hotel Európa Fit, vendégkapcsolati manager
Hotel Európa Fit Hévíz
8380 Hévíz
Jókai u. 3.

2018. december 3.
Nagyon pozitív a hotel . Tiszta rendezett ,kellemes a hotel.Szépek és praktikusak az új szobák.A HOTEL A hotel nagy,de kényelmes tágas jól közlekedhető, udvarias segítőkész személyzet.Minden igényt kiszolgál a wellness és a szaunavilág.Kellemes élőzene minden este a bárban. Csak ajánlani tudom...

2018. november 11.
A szondáztatott közönség úgy látszik pozitív véleménnyel volt az új szobakialakításról, design-ról, mert a honlap szerint november közepén nagyszabású átalakítások kezdődnek és a csökkentett vendéglétszám az apartman-szárnyban kerül elhelyezésre. Éppen ezért még a hónap elején elmentünk egy...

2018. július 27.
Két gyermekünkkel töltöttünk egy hetet a hotelben. Mindennel teljes mértékben elégedettek voltunk (szoba, tisztaság, wellness). Kiemelném az animátorok munkáját, reggel 9-től este 10-ig folyamatos programokat szerveznek a gyerekeknek. Egyetlen észrevétel, hogy nem minden étel nevét írják ki...

Hotel Európa Fit, Hévíz kiemelt csomagajánlatai
 - Extra kikapcsolódás (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 21.105 - 23.985,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-01-09 - 2019-12-21
 - Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 23.450 - 26.650,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-01-09 - 2019-12-21
 - Húsvét (min. 3 éj)
5 nap/4 éjszaka 25.155,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-04-18 - 2019-04-22