Kiváló 2018. novemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2018. november 11.
Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
Ajánlom a helyet másoknak is!
A szondáztatott közönség úgy látszik pozitív véleménnyel volt az új szobakialakításról, design-ról, mert a honlap szerint november közepén nagyszabású átalakítások kezdődnek és a csökkentett vendéglétszám az apartman-szárnyban kerül elhelyezésre. Éppen ezért még a hónap elején elmentünk egy hétvégére kedvenc szállodánkba. Most sem kellett csalódnunk. Kedves, előzékeny személyzet, tiszta szálloda várt bennünket most is. Arany keze van a masszőrnek, Istvánnak. Szombat este élőzenés műsort néztünk.
Milyennek találod ezt az értékelést?
Személyzet:Kiváló
Tisztaság:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló
Hotel Európa Fit további értékelései
2026.06.12a párjával
Gyenge
Több mint 5 éve visszatérő vendége vagyok a szállodának, ezért különösen sajnálom, hogy az utóbbi időben a vacsorák minősége érezhetően romlott. A legutóbbi tartózkodásom során a húsételek többsége vagy túlfőtt volt, vagy túlságosan száraz, ami jelentősen rontotta az étkezési élményt. Korábban az...
Nagyon kellemes időt töltöttünk itt el a családdal. Csak ötletként írnám le, hogy nagyon jó lenne, ha az edzőteremben szólna a rádió. Az edzés is jobban megy. Nem tetszett, hogy a dupla ágyak csak egybe voltak tolva. Nagyon kellemetlen volt, hogy állandóan szétcsúsztak a matracok. Ez nagyon...