Kiváló 2012. októberben, családjával járt ittÉrtékelt: 2013. július 31.
Ajánlom a helyet másoknak is!
Őszi szünetben jártunk itt 10 éves gyermekünkkel, aki nagyon élvezte az animátorok nyújtotta foglalkozásokat. Máig emlegetjük a töklámpással történő átvonulást a parkon és körben a gyógyfürdő körül. Örök élmény marad! Szeretnék egyszer nyáron is eljutni ide, hogy a kinti medencéket is kipróbálhassuk. A szobák kényelmesek és tágasak. A wellness rész tágas és tökéletes! Minden igényt kielégítő! Az ételek nagyon finomak voltak! Mindenkinek ajánlom nem fog csalódni aki ide elmegy.
Milyennek találod ezt az értékelést?
Személyzet:Kiváló
Tisztaság:Kiváló
Ár / érték arány:Jó
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló
Hotel Európa Fit további értékelései
2026.06.12a párjával
Gyenge
Több mint 5 éve visszatérő vendége vagyok a szállodának, ezért különösen sajnálom, hogy az utóbbi időben a vacsorák minősége érezhetően romlott. A legutóbbi tartózkodásom során a húsételek többsége vagy túlfőtt volt, vagy túlságosan száraz, ami jelentősen rontotta az étkezési élményt. Korábban az...
Nagyon kellemes időt töltöttünk itt el a családdal. Csak ötletként írnám le, hogy nagyon jó lenne, ha az edzőteremben szólna a rádió. Az edzés is jobban megy. Nem tetszett, hogy a dupla ágyak csak egybe voltak tolva. Nagyon kellemetlen volt, hogy állandóan szétcsúsztak a matracok. Ez nagyon...