Erika01

Erika01 adatlapja

Regisztráció2013.07.30
Utoljára itt2013.11.23

Szörnyű 2013. július 30.családjával járt itt
Én csak pokoli toronynak nevezném. 2013. július 26-28-án jártam ott. Nagy volt a meleg. A tizedik emeleten kaptunk szobát. A pokoli hőséget úgy tudtuk elviselni, hogy éjjel nyitott ajtóval aludtunk. (még szerencse, hogy megtehettük, mert a folyosó utolsó szobája volt a mienk a Ny-i oldalon)
A szállodában a 1015-ös szobában nem volt hűtőszekrény!
Kiváló 2013. november 23.gyerekekkel járt itt
November közepén jártunk a hotelben. Azt gondolom,hogy nyáron is ki fogjuk próbálni, de az is lehet, hogy már tavasszal! Nekem tetszett a "dizájn" semmi csillár csak egy hajókormányra emlékeztető modern világítótest. A függöny sem hiányzott, az automata roló tökéletesen helyettesítette. A szoba kellemesen tágas, az ágy kényelmes.
Kiváló 2013. július 31.családjával járt itt
Több alkalommal jártam már itt. Különböző időszakokban őszi, tavaszi szünet idején és nyáron is. Kellemes hely. A szakácsuk nagyon jól főz, az ételek választékosak. Aki szereti a gyógyvizet, annak kitűnő választás, mert nem kell megvennie a drága tófürdő belépőjegyét, azt helyben is élvezheti! ! !