Borbi: Fiten Hévízen - Hotel Európa Fit Hévíz

Hotel Európa Fit Hévíz értékelése
1. helyezett a 153 hévízi szállás közül

Fiten Hévízen

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 27.
Középkorú pár vagyunk. Hétköznap voltunk ebben a szép szállodában. Parkolási lehetőség van az utcán is és mélygarázsban is. Pár száz Ft a különbség pusztán.
Maga a szálloda több épületből áll, folyosó köti össze az egyes részeket. Folyosón lehet közvetlenül eljutni a medence térhez, valamint a különböző szolgáltatásokat nyújtó egészség centrumhoz.
Wellness része kitűnő. Vannak beltéri és kültéri medencék is. A Hévízi tó páratlan gyógyvizét egy külön teremben, távol a zajos élmény medencéktől élvezhettük.
Szauna tér két szinten is található. Sókamra, aroma terápiás kabin, gőz kabin, 80 és 90 fokos szaunák kerültek kialakításra. Némi hiány érzettel töltött el, hogy nem volt merülő medence, vagy hideg vizes dézsa. Pusztán az alsó részen működött egy jégkása gyártó berendezés.
Nagyra értékeltük, hogy folyamatosan biztosítottak tiszta törülközőt, szauna lepedőtt. Délelöttönként gyógytea is rendelkezésünkre állt.
Reggeli és a vacsora kimagsló minőségű volt. Mind választékban, mind ízvilágban gazdag. Udvaias személyzet. Kiemelném, hogy a főételt kérésre pincérek állították össze, nem a vendégek túrkáltak benne!
Szoba mérete megfelelő volt kettőnk számára. Internet használata esetenként lassulás miatt nehézségbe ütközött ugyan, de mi nem is azért mentünk, hogy folymatosan a NET-en csüngjünk.
Összességében csak ajánlani tudom ezt a helyet minden korosztály számára.

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Borbi felhasználót?    Igen

2019. október 31. - Hotel Európa Fit válasza Borbi értékelésére:
Kedves Vendégeink!
Köszönjük a részletes és pozitív értékelést. Örömmel olvastuk, hogy szállodánk elnyerte tetszésüket. Minden részlegen azon dolgozunk, hogy vendégeink pihenését a lehető legkellemesebbé tegyük. Hamarosan megépítjük új,panorámás szaunaházunkat, ahol merülőmedence is a vendégek rendelkezésére áll. Köszönjük, hogy a vendégeink voltak és szeretettel visszavárjuk Önöket!
Üdvözlettel:
Szállodavezetés
Hotel Európa Fit, vendégkapcsolati manager
Hotel Európa Fit Hévíz
8380 Hévíz
Jókai u. 3.

2019. augusztus 9.
A családi szoba nekünk kicsi-szűkös volt négyünknek. Sok bútor (asztalok, székek,) zsúfolttá tették a szobát. Polcos szekrény sem volt elég. A TV elég kisméretű volt. Lehet, hogy 2 db 2 ágyas összenyíló szobát kellett volna ajánlaniuk. A személyzet viszont kifogástalanul udvarias...

2019. június 16.
Egy kellemes hétvégére jöttünk,nem csalódtunk.Udvarias fogadtatás,patyolat tiszta szoba. A vacsora (finnyás vagyok)kellemes,választékos volt,az ízek is szinte perfektek.A desszert kínálaton lehet még csiszolni,bővíteni,illetve itt a nyár,nem biztos hogy a pörköltökre vágyik 35 fokban a kedves...

2019. május 17.
Aranyos hotel, többször jártunk már itt. Ár-értékben nagyon jó apartszobát kaptunk, és nem is volt lelakott. A medencerészlege kicsit kicsi, nyáron biztos jobb a külsővel. Az étterem kínálata nem kimagasló, de igényes.

Hotel Európa Fit, Hévíz kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 20.550 - 25.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-01-09 - 2019-12-21
 - Decemberi Énidő (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 20.550 - 21.050,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, programokkal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-11-24 - 2019-12-22
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 55.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02