Flótás: Pihenés kánikulában - Palace Hotel Hévíz

4. helyezett a 153 hévízi szállás közül

Pihenés kánikulában

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 2. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Régi hévizi vendégekként most először voltunk lakói a sokszor megcsodált épületnek. Szobacserével kezdtünk, mert a 4. emeleti (429)szobánk fölött az 5. emeleten lévő (klíma?) gépház zaját éjjel nehezen viseltük! A 318-as szoba kevesebb napot kapott, de az időjárás miatt ez nem is volt hátrány. Érdekes, hogy a 318-as szoba TV szolgáltatása különbözött a 429-es szobáétól. (állítólag azért mert ez magántulajdonú lakrész és a csatornaválasztás a tulajdonos előjoga)A wellness nagyon jó, még a jacuzziban gyökeret verő német és orosz öreglányok mellett is...A konyha számunkra nagyon jól teljesített, a parkolót viszont 2500Ft/nap áron sokalltuk és kihagytuk, a felújítás alatt álló főtéren ingyen parkoltunk 4 napig.

Szeretnéd követni Flótás felhasználót?    Igen

Palace Hotel Hévíz
8380 Hévíz
Rákóczi u. 1-3.

2019. november 7.
Idén újra visszatértünk a Palace hotelbe. Szerencsére idén sem csalódtunk. 3 éjszakát voltunk, szuper szobát kaptunk, minden be volt készítve a kislányunknak is. Kedves tőlük, hogy ágyneműt is adnak (mert nem mindenhol szokás). Egyedül azt hiányoltam, hogy nem volt gyerek menü, de szerencsére...

2019. október 28.
Szálloda gyönyörű,személyzet kedves,udvarias,tisztaság,kényelem kiváló. Amit hiányoltam bejelentkezéskor jeleztem,hogy vegán étkezést szeretnék,ezt nem nagyon tudták biztosítani,főleg a reggelinél.pl,növényi tej nem volt kirakva és igen kevés volt a választék.

2019. szeptember 2.
Júliusban voltunk 7végere, nagyon tetszet a hotel, jó volt a konyhája is a hotelnak. Szobánk szép tiszta volt, amit kifogásolok az az erkélyunk volt, nagyon kozel volt a szomszéd erkélyekhez és dohányoztak ott ami nagyon zavaró volt, hajnalban arra kelni hogy fust jon a szobádba. A hotel kozel...

Palace Hotel, Hévíz kiemelt csomagajánlatai
 - Karácsony a Palace-ban (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 27.404,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyi műsorral, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszóház használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27
 - Kedvezményes ajánlat - teljes előrefizetéssel! (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 13.619 - 25.245,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, fitnesz terem használattal, játszósarok használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2010-04-16 - 2021-11-09
 - Szilveszter (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 44.345,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszóház használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02