Park Hotel Hévíz Hévíz ★★★

Park Hotel Hévíz Hévíz
Park Hotel Hévíz HévízPark Hotel Hévíz Hévíz
Park Hotel Hévíz HévízPark Hotel Hévíz Hévíz

Park Hotel Hévíz Hévíz bemutatkozása

A nemzetközi hírű gyógyhely, Hévíz központjában, mindössze 200 méterre a termáltótól, amely Európa legnagyobb melegvizű tava, és a legkülönfélébb gyógyhatású elemeket és ásványokat tartalmazza, található a bájos kis Park Hotel Hévíz.

Holiday Club Apartman Hotel Hévíz - Két ünnep között
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Park Hotel Hévíz Hévíz vélemények

Kiváló 2019. március 11.a párjával járt itt
Nagyon elégedettek vagyunk! nagyon jól éreztük magunk! Sikerült a tökéletes szálláshelyet megtalálni! Minden megkaptunk amit a csomagban
ajánlottak. Tisztaság,csend,figyelmes személyzet,bőséges reggeli.
A tóhoz is nagyon közel van. . . igazi felüdülés volt számunkra reggel a
madarak énekére ébredni! Szeretnénk még visszatérni! Csodálatos volt!
Kiváló 2018. augusztus 31.a párjával járt itt
A szálloda fekvése remek, minden csak pár lépésre van, könnyen elérhetö. A tavi belépöjegy minden napra remek, igy igazán kitudtuk használni az ott töltött idönket regenerálodásra. Sobánk a 21-es volt, mivel térdfájós a férjem ez egy kicsit
"Fájdalmas" volt, mert sajnos nincsen lift, és a szoba a 2. -on van.
Kiváló 2016. október 26.a párjával járt itt
Kedves fogadtatás és az ott tartózkodásunk alatt végig kedves személyzet, gyors kiszolgálás , a szoba rendben , tisztaság , tágas tusolókabinnal. A reggeli bőséges és finom volt(svédasztalos), ugyanígy a vacsora is , mely a Hoteltől 100 m-re lévő Papa's Mama's étteremben került kiszolgálásra, ahol szintén nagyon kedves udvarias gyors volt a személyzet és kiszolgálás , és remek volt az étel mind mennyiségre mind ízre.
Kiváló 2016. augusztus 12. járt itt
Felejthetetlen 4 nap a nyár közepén, köszönve a szállásadónak és a hely értékeinek.Igazi kincs és csoda Magyarország zugában. A szállás tökéletes a kiszolgálás és a személyzet nagyon kedves.Azóta is erről a helyről álmodunk és visszavágyunk.Következő célpontunk újra ez lesz.
Kiváló 2016. augusztus 11.a párjával járt itt
Kellemes hét éjszakát töltöttünk a szálloda szép, tiszta,erkélyes szobájában. Megtaláltuk a nekünk megfelelő éttermet (Korona étterem).
A parkolás is tökéletesen megoldott volt.Mindent összevetve elégedettek
voltunk. Máskor is szívesen visszamegyünk.
2016. augusztus 5.a párjával járt itt
A szállodától azt kaptuk, amit ígért, illetve ami le is volt írva az ajánlatukban: a tó közel volt. A szoba tiszta és tágas volt, (sajnos a miénk egy angol aknás kilátással, de úgysem a szobában töltöttük a napunkat), a személyzet tényleg aranyos és szolgálatkész.
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat! Szoba, étel, kiszolgálás, kifogástalan volt. Gondtalan és felejthetetlen napokat töltöttünk itt. Soha nem fogom elfelejteni a város hangulatát, a szálloda finom ételeit és a pihenés élményét. Remélem minél hamarabb újra ellátogathatunk ide. Szeretjük a várost, sok szálláshelyet kipróbáltunk már, de ez a kedvencünkké vált.
Kiváló 2016. február 28.gyerekekkel járt itt
Anyukám helyett kislánya Virág írok, az én szülinapomat ünnepelni érkeztünk Hévízre az önök szállodájába, ahol nagyon jól éreztük magunkat, jó lett volna ha már tudjuk használni a wellness részleget, de majd jövőre pótoljuk!
Bár anyukám a fenti értékelésbe csak 4 csillaggal jelölte/amiért nem helybe volt a vacsora/, nekem viszont nagyon tetszett :kellemes hangulat, finom ízek, kedves fogadtatás!
üdvözlettel:Németh Virág
Kiváló 2016. január 19.a párjával járt itt
Kellemes családias szálloda 2 perc kellemes sétára a tófürdőtől. Kb. 5 percre a hoteltől található ingyenes parkoló. Bőséges és finom reggeli a hotelben és vacsora a Papa´s Mama´s étteremben. Rengeteg finom sütiből lehet desszertet választani a vacsorához. Nagyon örültem, hogy glutén és laktózmentes étkezésre is volt lehetőség.
Kiváló 2016. január 3.a párjával járt itt
Szép hely, hangulatos! Kedves emberek és remek kiszolgálás volt a Park Hotelben, illetve Hévízen! Mindennel elégedett voltam én, és a párom is! Szép volt továbbá a szobánk, rendezett volt minden! Továbbá remek kiszolgálás a Papa's Mama's étteremben is! Mindent köszönök!