Park Hotel Hévíz Hévíz ★★★

Park Hotel Hévíz Hévíz
Park Hotel Hévíz HévízPark Hotel Hévíz Hévíz
Park Hotel Hévíz HévízPark Hotel Hévíz Hévíz

Park Hotel Hévíz Hévíz bemutatkozása

A nemzetközi hírű gyógyhely, Hévíz központjában, mindössze 200 méterre a termáltótól, amely Európa legnagyobb melegvizű tava, és a legkülönfélébb gyógyhatású elemeket és ásványokat tartalmazza, található a bájos kis Park Hotel Hévíz.

Holiday Club Apartman Hotel Hévíz - Két ünnep között
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Park Hotel Hévíz Hévíz vélemények

Kiváló 2016. január 2.a párjával járt itt
Minden tökéletes volt. A szoba szépen felujitva, kényelmes, az ételek nagyon finomak. A levesbufe nagyon jó ötlet délben. Kiadós és pont elég az esti fantasztikusan bőséges vacsoraig. A vacsorán sokféle ételből valaszthattunk egy nagyon közeli étteremben és minden nagyon finom volt. Személyzet kedves.
Kiváló 2014. június 11.a párjával járt itt
Nagyon barátságos személyzet várja az ide látogatókat. . . Véleményem szerint a szoba kényelmes, az étkezés jól megoldott, rendkívül finom és bőséges fogásokat tálaltak fel, a svédasztalos reggeli pedig igazán változatos is volt, a saláták különösen emlékezetesek maradtak, azóta is vadászok valami hasonló recept után. :) És nem egy utolsó szempont, hogy az árak is nagyon kedvezőek! :)
Kiváló 2014. január 1.a párjával járt itt
Sajnos csak 3 napot / 2 éjszakát / töltöttünk itt a férjemmel. Nagyon jól éreztük magunkat. Nem a legújabb berendezésű a szálloda,de ez nem okozott kényelmetlenséget. Nagyon jó helyen a Hévízi-tó közelében helyezkedik el. Jó volt,hogy egy közeli másik szálloda wellness részlegébe is kaptunk belépőt,ahová kényelmesen át lehetett sétálni.
Park Hotel Hévíz Hévíz - Külső képPark Hotel Hévíz Hévíz - Külső kép
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
2-szer voltunk itt,és ebben az árban tényleg minden jó benn van. Nem a legújabb,de tiszta,kényelmes. Nagyon szép helyen van,a szomszédos fürdővel meg voltunk elégedve. A hotelben későn este is lehetett extra kívánságunk,és mikor már hűvös volt kinn a teraszon,a recepciós hölgy betakargatott minket.
Kiváló 2013. január 3.a párjával járt itt
Mindennel meg voltunk elégedve, bár jó lett volna, ha a szobában vízforralót is találunk, ugyanis készültünk teával és kávéval. De ezt leszámítva minden remek volt, a hotel elhelyezkedése különösen előnyös! A reggeli is isteni volt, csak sajnos túl hamar jóllaktunk, így nem tudtunk mindent megkóstolni! :)