Prestige Ház Hévíz

Prestige Ház Hévíz
Prestige Ház HévízPrestige Ház Hévíz
Prestige Ház HévízPrestige Ház Hévíz

Prestige Ház Hévíz bemutatkozása

A Prestige Ház azoknak ajánlott, akik nyugodt és exkluzív kikapcsolódást keresnek a Balaton környékén. A ház 2-3 fős, modern, trendkövető stílusban berendezett, jól felszerelt lakosztályokkal, illetve szobákkal várja a pihenni és kikapcsolódni vágyókat.

Holiday Club Apartman Hotel Hévíz - Két ünnep között
Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Prestige Ház Hévíz vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 192 feltöltött kép
Gyenge 2018. szeptember 23.a párjával járt itt
2018. 09. 18-19-én tartózkodtunk a szálláshelyen, melyben az utószezon miatt alig volt vendég. Bennünket a párommal az I. emeleti 102-es szobában helyeztek el. A 101-esben - min utólag a takarító nőtől megtudtuk - 1 hónapja egy idős német házaspár lakott, akik valószínűleg nagyothallók voltak, mivel úgy hallgatták a TV-t hogy attól pihenni nem lehetett.
Prestige Ház Hévíz - Külső képPrestige Ház Hévíz - EgyébPrestige Ház Hévíz - SzobákPrestige Ház Hévíz - SzobákPrestige Ház Hévíz - SzobákPrestige Ház Hévíz - SzobákPrestige Ház Hévíz - EgyébPrestige Ház Hévíz - SzobákPrestige Ház Hévíz - EgyébPrestige Ház Hévíz - Külső képPrestige Ház Hévíz - Külső kép
2016. december 8.a párjával járt itt
Nagyon jó helyen van a szállás, csendes helyen, közel a fürdőhöz, központhoz. A szoba tiszta, tágas, modernül berendezve, erkéllyel, nagy fürdőszobával. A reggeli bőséges svédasztalos megoldással. A wellness részleg nagyon jó, kellemesen lazító hatású. A személyzet udvarias, bár a fizetésél némi szakértelem hiányzott a kártyás fizetéssel kapcsolatban.
2016. november 7.a párjával járt itt
Nagyon tetszett az elhelyezkedése.Csendes,nyugodt környezet,nem messze a központtól.
Kényelmes,tiszta, jól felszerelt szoba.
Ami kevésbé tetszett a fürdőszoba, pl.: WC szigetelése engedett,kicsit kellemetlen szagot árasztva.De összeségében kellemes hely.
2016. január 4.barátokkal járt itt
Az apartmanház elhelyezkedése jó. Mind a külső és belső design modern, letisztult. Felszereltsége megfelelő volt, talán egy sütő hiányzott csak a konyhából. Tisztasággal nem volt gond, férőhely tekintetében a 6 fős apartman tökéletes volt.
Csak ajánlani tudom.
Kiváló 2015. október 28.a párjával járt itt
Félpanziós ellátással töltöttünk el egy hétvégét itt. Mindennel elégedettek voltunk, másoknak is nagyon jó szívvel ajánlom. Kedves, segítőkész személyzet, igényes szállás. A szoba nagyon szép, a hely pedig csendes. A reggeli helyben van, a vacsorát pedig egy bónnal egy közeli étteremben lehet elfogyasztani.
Kiváló 2013. április 23.gyerekekkel járt itt
Mi 2012 őszén jártunk itt. Nagyon kedves és segítőkész személyzet fogadott minket. Amikor beléptünk a lakosztályba az meg maga volt a csoda. Gyönyörű igényesen kialakított szoba,fürdőszoba és amit nagyon praktikusnak tartottam az a kis teakonyha volt. Egyszóval szuper az egész ház. Isteni reggelivel fogadtak minden nap.