Kis Helikon Residence Hotel Hévíz Hévíz ★★★★

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Kis Helikon Residence Hotel Hévíz Hévíz vélemények

Kiváló 2016. július 25.gyerekekkel járt itt
Kuponos ajánlatot vásároltunk, nagyon kedvező áron.
A kiszolgáláson viszont egyáltalán nem éreztük, hogy "kuponos" lett volna. Nagyon kedves és segítőkész volt a személyzet, a szoba is tiszta és igényes. A reggeli bőséges, nagy választékkal, minőségi ételekkel.
A wellness részleg is megfelelt az elvárásoknak. Biztos vagyok benne, hogy nem utoljára szálltunk meg itt.
Kis Helikon Residence Hotel Hévíz Hévíz - SzobákKis Helikon Residence Hotel Hévíz Hévíz - Medence/kert
Gyenge 2016. július 23.gyerekekkel járt itt
A 4fogásos vacsorán kívül, ami valóban nagyon ízletes, igényes és bőséges volt semmi pozitívat nem tudnék kiemelni a szálláshellyel kapcsolatban. A szoba a halvány rózsaszín falakkal és ugyanerre a színre mázolt ajtókeretekkel, ajtókkal ízléstelen.
2016. május 3.a párjával járt itt
Családias környezett Udvarias szeméjzet,böséges reggei Jól éreztünk magunkat máskor is megyünk. Egy hiba volt, a vacsora máshol volt. Nagyon teccet a zsakuszi,mrg a szauna,a szoba tágas s hüvös volt,klasz volt az erkéj is Az utcában sorakozta a kis vendéglök,szolid árak,s finom ételek voltak. Csendes hejen fekszik a száloda pihenésre nagyon alkalmas. Ajállom mindenkinek.
Kis Helikon Residence Hotel Hévíz Hévíz - Külső kép
Kiváló 2016. február 15.gyerekekkel járt itt
Meg voltunk elégedve a személyzettel, bárki volt ott segített nekünk és nagyon kedvesek voltak! A wellness részleg is tökéletes volt egy kis kikapcsolódáshoz, jakuzziztunk aztán szaunáztunk egy jót! A reggeli választék kicsit kevés volt, de azért tudtunk választani. A szobák is nagyon jók és tiszták és még kád is volt.
Kiváló 2016. február 14.a párjával járt itt
Hangulatos a szálloda. Ideális a távolság a fürdőtől, a központtól. Nagyon kedves a személyzet. Tetszett, hogy a reggeli változatos és bőséges volt. Remélem, megyünk még.
Kiváló 2016. január 18.a párjával járt itt
Igazából nem akarok és nem is tudok kiemelni ottlétünk alatt "egy" eseményt,mivel egész idő alatt mindennel elégedettek voltunk!
Azonbam külön köszönet a személyzetnek,akik még felhőtlenebbé tették pihenésünket!
Kiváló 2015. szeptember 26.a párjával járt itt
A környezet nagyon tetszik. Nem illett oda az a kinti fürdőmedence egy kis zavaros, zöld vízzel az alján. Érdekes és nagyon fotogenikus az a szalagos szállító a hátsó gazdasági épület mögött. Már jó néhány évtizede lehet ott, ahogy át van nőve azzal a fácskával. Nagyon jó ötlet a könyvek a portán. Remélem nem utoljára voltunk Önöknél.
2015. június 3.gyerekekkel járt itt
Többször szálltunk már meg itt. Amit nagyon sajnálunk, hogy a vacsorát átadták a testvér szállodának, mivel az meg sem közelíti a "régi" Kis Helikonos vacsorákat. A tulajdonos asszony kézműves termékeihez és a reggeli kivitelezéséhez gratulálunk!
2015. május 26.a párjával járt itt
A személyzet készséges, kedves volt, mindig rendelkezésre állt. A szobák, és az egyéb helyiségek is tiszták voltak. A svédasztalos reggelit sem lehet kifogásolni, csak minőségi termékekből válogattunk. Az épület közel van a tófürdőhöz, gyalog le lehet menni, így nem kell pluszban fizetni a parkolásért.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2014. augusztus 14.a párjával járt itt
A szálloda nagyon kellemes, nyugodt hely, izlésesen kialakított szobái, udvarias személyzete, felszereltsége gyermekekkel utazók igényeit is kielégíti. Éttermében csak reggelizésre van lehetőség, kuponos ajánlatában a vacsorát és a welnesszezési lehetőséget a szomszédos szállodában kínálja, ami tavaly a Helios volt, idén viszont a Fit Hotel, ami sajnos csalódást okozott.