Kis Helikon Residence Hotel Hévíz Hévíz ★★★★

Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Kis Helikon Residence Hotel Hévíz Hévíz vélemények

2014. május 13.a párjával járt itt
A hotel már kívülről megragadja az embert, nyugodt és kissé mediterrán hangulatával. A személyzet nagyon segítőkész és kedves. A szobák egyszerűek és hangulatosak. A svédasztalos reggelik választékosak, a pincér nagyon figyelmes. A hévízi tó közel van és a belváros sincs 15 perc sétánál távolabb.
Nyugodt és hangulatos pihenés céljából ideális választás.
Kiváló 2014. január 6.a párjával járt itt
A hotel fantasztikus a nagy wellnesz szálodákhoz képest hangulatos otthonos, családbarát. Az ember szinte otthon érzi magát! A szobák hangullatosak és egyszerűek. A svédasztalos reggelik nagyon választékossak,a vacsorák különlegessek és érdekessek. A személyzet kedves, barátságos és szolgálatkész.
Kiváló 2013. december 28.családjával járt itt
2013. október végén, egy Nők Lapja-akció keretében töltöttem itt három tökéletes kikapcsolódást nyújtó napot idős édesanyámmal. A környékbeli nagy szállodák helyett a családiassága és a személyre szabott vendéglátás miatt ajánlható a pihenni vágyóknak. A svédasztalos reggeli kínálata minden igényt kielégít.
Kiváló 2013. december 27.családjával járt itt
Kétszer is voltunk a Hotelben.Különleges élmény volt számunkra.A személyzet barátságos,a szállás nagyon szép és tiszta. A vacsora külön említésre méltó , első osztályú ételek különleges kiszolgálás .Nagyon jól megközelíthető a hévízi tó és a főtér.Mindenkinek ajánlom aki szereti a csendes nyugodt környezetet.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2013. május 4.gyerekekkel járt itt
Nagyon segitökész személyzet, mindent megtesznek a vendégért. Mig vacsoráztunk a kisfiunkra ök figyeltek,mert egy két éves gyerek nem képes sokáig egy helyben ülni. Ezért nagyon hálás vagyok nekik. A szoba nagyon kellemes, otthonos volt. Az éerkezéskor bekészitett gyümölcstál nagyon rokonszenves gesztus tölük. Az egész szálloda nagyon szép. Ajánlani tudom mindenkinek.
Kis Helikon Residence Hotel Hévíz Hévíz - Külső kép
2013. április 23.a párjával járt itt
Tavaly nyaraltunk Hévízen. Régóta el szerettünk volna ide menni. A hotel választás jól sikerült mindennel megvoltunk elégedve egyetlen apró dolgot kivéve, hogy medence nem volt ami nekünk hiányzott. A személyzet maximális volt mindenben. Sok mindenben segítségünkre voltunk merre menjünk mit érdemes megnézni. Az ételek finomak voltak.
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Gyönyörű a szálloda. Családias ,nagyon jó hangulat volt. teljes pihenés volt. Az étterem egy gyöngyszem,a séf szenzációsakat készitett. A személyzet nagyon kedves,minden a vendégért van,apró kedveskedéssel teszik még vonzóbbá a nyaralást. pl:süti,gyümölcs tea. Akciós belépő a Hévizi Tóhoz. Mindenkinek szivből ajánlom,ezt szép szállodát.
Kiváló 2013. április 22.gyerekekkel járt itt
Fiammal pihentünk Hévíz ezen hoteljében. A Kis Helikon hangulata a régi tradíciók eleganciáját ötvözi a modern dolgokkal. P(v)áratlanul kedves, családias hangulatot, és nyugalmat áraszt a hotel, a kiszolgálás és a személyzet pedig kivétel nélkül nagyon szimpatikus és segítőkész, akik a HELYI vendéglátás szerepének fontosságát erősítik minden lehetőségükkel.
Kis Helikon Residence Hotel Hévíz Hévíz - Külső kép