luckystar: keserű szájíz - Kristály Apartman Hévíz

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>

Kristály Apartman Hévíz értékelése
34. helyezett a 145 hévízi szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

keserű szájíz

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 13. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
"Tesco utazás"oldalon foglaltam a szállást,gyanúsan olcsó volt, reggeli tartozott bele, vacsorát lehetett igényelni felár ellenében, megérte az árát,bőséges mennyiséget kaptunk, nagyon finoman főz a tulajdonos hölgy.Kár, hogy a szálláshelyen nincs semmi wellness lehetőség, bár ezt tudtuk.A csomagba leírt welcome drink elmaradt, a korlátlan pí víz fogyasztása is fel volt tüntetve, bár ezt se kóstoltuk meg mert nem volt. De ez legyen a legkevesebb, gondoltam. Egy panorámás szobát (4-est)kaptunk, erkélyest, jó kilátással, feltűnt, hogy a szobánkban nincs fűtőtest, csak a fürdőbe egy törölköző szárító. Ez éjjel tűnt fel leginkább, mert megfagytunk. Reggel ezt jeleztük is a tulajdonos felé, aki nagyon kedvesen azt mondta, hogy biztos rosszul zártuk be az erkély ajtót, és a padlófűtés kihűlt..hát készítettem képeket, szerintem az ágy melletti penész folt a plafonon se véletlenül alakult ki, és belülről konkrétan söpörni lehetett a vizet az erkély ajtóról:( Szemetes a szobában nem volt, csak a fürdőbe volt egy szemetes zsák nélküli kis kuka...A WC folyt, ezt érkezésünkkor közölte is a hölgy, bekészítve egy vödröt. A tófürdő elég drága, és hideg, nyáron biztos nagyobb élményt nyújt.

Ennyire tetszett: Átlagos

Kristály Apartman Hévíz
8380 Hévíz
Zrínyi u. 99.

2017. május 28.
Csendes,kellemes kertvárosi környezet,szép kilátással a környező dombokra. A kiszolgálás első osztályú volt,bőséges büféreggelivel. Ideális hely a pihenni és gyógyulni vágyó embereknek. A tó és a szálló közti távolság elég nagy,ami nem jelent nehézséget azoknak, akik kocsival érkeznek....

2017. január 2.
Érkezéskor az emeleti apartman rész kissé hűvösnek tűnt, de mivel nem volt teljes a kihasználtság ezt jelezve kaptunk egy másik jobb elhelyezkedésű szobát, ami igényeinknek teljes mértékben megfelelt. A személyzet kedves, a reggeli is nagyon finom volt.

Kristály Apartman, Hévíz kiemelt csomagajánlatai
 - Pihentető napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 3.248,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2007-01-01 - 2018-04-30
 - Nyári üdülés Hévízen (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 5.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményekkel, Garai Pí-víz fogyasztással, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-07-01 - 2018-09-30
 - Hello tavasz! (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 3.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel és masszázzsal, Pí-víz fogyasztással, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-05-02 - 2018-06-30