Kristály Apartman Hévíz

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Kristály Apartman Hévíz
8380 Hévíz, Zrínyi u. 99.

Kristály Apartman Hévíz a térképen

Kristály Apartman Hévíz vélemények

luckystar TOP egyébhely értékelő
2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
"Tesco utazás"oldalon foglaltam a szállást,gyanúsan olcsó volt, reggeli tartozott bele, vacsorát lehetett igényelni felár ellenében, megérte az árát,bőséges mennyiséget kaptunk, nagyon finoman főz a tulajdonos hölgy. Kár, hogy a szálláshelyen nincs semmi wellness lehetőség, bár ezt tudtuk.

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csendes,kellemes kertvárosi környezet,szép kilátással a környező dombokra. A kiszolgálás első osztályú volt,bőséges büféreggelivel. Ideális hely a pihenni és gyógyulni vágyó embereknek. A tó és a szálló közti távolság elég nagy,ami nem jelent nehézséget azoknak,
akik kocsival érkeznek. Dr. Vásárhelyi János

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 2.
Érkezéskor az emeleti apartman rész kissé hűvösnek tűnt, de mivel nem volt teljes a kihasználtság ezt jelezve kaptunk egy másik jobb elhelyezkedésű szobát, ami igényeinknek teljes mértékben megfelelt.
A személyzet kedves, a reggeli is nagyon finom volt.

Kristály Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.248,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2007.01.01. - 2018.04.30.
Kristály Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményekkel, Garai Pí-víz fogyasztással, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.09.30.
Kristály Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel és masszázzsal, Pí-víz fogyasztással, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.05.02. - 2018.06.30.

Szállodák Hévíz környékén
Hotel Viktória Sárvár
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Hotel Vital Zalakaros
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Március 15-i ünnepi ajánlat (min. 2 éj)
Tavaszi akció (min. 2 éj)
Akciós tavaszi hétköznapok (min. 2 éj)

HévízX