Kristály Apartman Hévíz
8380 Hévíz, Zrínyi u. 99.

Kristály Apartman Hévíz a térképen

Kristály Apartman Hévíz értékelése:

35. helyezett a 145 hévízi szállás közül
182. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1009 szállás közül

Kristály Apartman Hévíz képei

Kristály Apartman Hévíz vélemények

2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. április 18.
Barátokkal voltunk, 4 felnőtt. A szállás nem zajos, megfelelő minőségű a reggeli. A személyzet és a tulajdonos nagyon kedves segítőkész. Minden kérdésünkre kérésünkre készséggel válaszoltak. Az épület és a környezet rendezett. Kijelentkezés után még ott hagyhattuk a járművünket ameddig a fürdőben voltunk.

marcsula TOP egyébhely értékelő
2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 10.
Március elején párommal 4 éjszakát töltöttünk el a Bónusz Brigádon vásárolt kuponunkkal. A szálláshely kicsit távolabb van a belvárostól, de tiszta kényelmes bútorokkal berendezett tágas szobák és az ahhoz tartozó mini konyha rész ahol minden szükséges edény megtalálható volt. A háziak nagyon kedvesen fogadtak , a recepciós hölgy készséges volt.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
"Tesco utazás"oldalon foglaltam a szállást,gyanúsan olcsó volt, reggeli tartozott bele, vacsorát lehetett igényelni felár ellenében, megérte az árát,bőséges mennyiséget kaptunk, nagyon finoman főz a tulajdonos hölgy. Kár, hogy a szálláshelyen nincs semmi wellness lehetőség, bár ezt tudtuk.

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csendes,kellemes kertvárosi környezet,szép kilátással a környező dombokra. A kiszolgálás első osztályú volt,bőséges büféreggelivel. Ideális hely a pihenni és gyógyulni vágyó embereknek. A tó és a szálló közti távolság elég nagy,ami nem jelent nehézséget azoknak,
akik kocsival érkeznek. Dr. Vásárhelyi János

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 2.
Érkezéskor az emeleti apartman rész kissé hűvösnek tűnt, de mivel nem volt teljes a kihasználtság ezt jelezve kaptunk egy másik jobb elhelyezkedésű szobát, ami igényeinknek teljes mértékben megfelelt.
A személyzet kedves, a reggeli is nagyon finom volt.

Kristály Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményekkel, Garai Pí-víz fogyasztással, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.09.30.
2018.08.24. - 2019.08.19.
Mirage Apartman
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
2018.08.22. - 2019.08.19.
CE Quelle Hotel
4 nap/3 éjszaka 27.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával és zenés mulatsággal, wellness-részleg használattal, gyertyafényes esti fürdőzéssel, Wi-Fi internet elérthetőséggel
2018.12.30. - 2019.01.02.
Kristály Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.24. - 2019.08.19.

Szállodák Hévíz környékén
Hotel Viktória Sárvár
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Wellness ízelítő (min. 2 éj)
Őszi wellness akció (min. 2 éj)
Őszi árvarázs (min. 2 éj)

HévízX