Kiváló 2026. áprilisban, családjával járt ittÉrtékelt: 2026. május 7.
Ajánlom a helyet másoknak is!
Egyedüli negatívum, hogy nincs kiírás, ha a tulajdonos nem jön értünk kocsival a buszhoz, bajosan találunk oda. Amúgy minden megfelelő. Önellátással voltunk. Nekem elég fárasztó volt a fürdőig elgyalogolni, a helyi közlekedés nem betegbarát./ A buszpályaudvar igencsak messzire került a Fürdőkórháztól.
Tökéletes szálláshely azoknak, akik valóban kikapcsolódásra vágynak!!! Nyugodt környezet, kiváló éttermek a közelben, a hévízi-tó csak 8 perc sétára van. A környéken is vannak tökletes kikapcsolódást nyújtó termálfürdők: Kehida Thermál, Zalakaros, stb. lehetne még sorolni őket! A táj és a...