Pirinyó

Pirinyó adatlapja

Regisztráció2015.07.27
Utoljára itt2016.03.15

Kiváló 2015. július 27.a párjával járt itt
A párommal pár napot töltöttünk itt és nagyon jól éreztük magunkat! Mindennel nagyon meg voltunk elégedve a személyzet igazán kedves,udvarias,főként a felszolgáló fiatal ember segítőkészsége igazán elismerést érdemlő! A barlang fürdő belépővel és a saját wellness részlegük használata során szuper kikapcsolódásban s kellemes élményekben volt részünk.
Kiváló 2015. július 27.a párjával járt itt
A párommal nagyon jól éreztük magunkat ebben a szép,tiszta, családias szállodában. A személyzet kedvesen,kifogástalanul végezte a dolgát. A masszázst végző hölgynek külön köszönöm a felejthetetlen élményt,szuper volt. Az étterem ételei,italai kiszolgálása kiváló! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
2015. július 27.a párjával járt itt
Párommal jártam itt,a város gyönyörű sokat sétáltunk esténként,lejárni a bőséges,finom vacsorákat. A reggelinél is bő választékot találtunk. A személyzet kedves,segítőkész volt. A közvetlen átjárás a fürdőbe nagyon kényelmes,a gyógyvíztől és a gyógykezelésektől igazán gyógyultabban távoztunk! Máskor is jövünk.