Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíz ★★★★

Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíz
Danubius Health Spa Resort Aqua HévízDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz
Danubius Health Spa Resort Aqua HévízDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz

Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíz bemutatkozása

A Hotel Aqua gyönyörű környezetben, a festői szépségű hévízi termáltó mellett, árnyas fák között várja vendégeit all inclusive szolgáltatásokkal, gyógykúrákkal, valamint széles körű fitnesz-, wellness- és szépségprogramokkal.

Holiday Club Apartman Hotel Hévíz - Kedvezményes ajánlat reggelivel
Kedvezményes ajánlat reggelivel
Holiday Club Apartman Hotel Hévíz
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíz vélemények

Átlagos 2015. szeptember 15.a párjával járt itt
En kicsit csalodott voltam-igazi retro hatas-,4*-os szallashelytol tobbet vartam. A szobak tisztak,de egy alapos felujitas nem artana. A konyha kituno,szemelyzet kedves,figyelmes. Amolyan unalmas hely,ahol nem sok mindent tudtunk csinalni. 2-3napra elmegy,de hosszabb idot nem toltenek itt.
Kiváló 2015. szeptember 9.gyerekekkel járt itt
Megérkezvén a szállodát elég retrónak találtuk,de nincs ezzel semmi gond. A 2 ágyas+pótágyas szoba a 6-on apró,de a célnak megfelelt és tiszta volt. A wellness rész és a medencék jók. All inclusive ellátást foglaltunk (45 nappal előtte) ami így elég kedvező áron is volt,állandóan lehetett mit enni és inni. Hatalmas választék és mindig kedvesen tüsténkedő pincérek.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2015. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
Egy hetet töltöttünk itt két kisgyermekünkkel július végén, telt házas időszakban. A hotel telítettsége nem volt érzékelhető, pedig kifogtuk az egyetlen hideg hetet a nyár közepén. A hotel berendezése, dizájnja retro hangulatot idéz, de mindezek ellenére a tisztaság első osztályú volt és minden komfortot kielégítő.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
A szünet utolsó részében egy kis feltöltődésre magunkkal vittük két kisunokánkat egy 4 napos nyaralásra. Többször voltunk a szállodában, így nagyjából tudtuk mit várhatunk. . . nem csalódtunk. A környezet, a szálloda, a szobák, a wellness, az étterem, a személyzet mind igazolja a szálloda jó hírnevét.
Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - Wellness
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2015. július 21.gyerekekkel járt itt
Egy hetet nyaraltunk itt, és nagyon kellemesen éreztük magunkat.
Kiváló 2015. január 27.családjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat.
A Wellness részleg, az étterem kiváló !
A személyzet nagyon kedves. Mosolygósak, segítőkészek.
A szobák nagyon tiszták, kényelmesek.
Mi kedvező áru csomagot vásároltunk, így főképpen jó áron jutottunk hozzá. Az eredeti árat találom kissé magasnak.
Általában mindig lehet a Danubiusnál kedvező áron csomagot találni.
Szivesen visszamennénk ! ! !
Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - Külső képDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - Külső képDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - Külső képDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - Wellness
Kiváló 2014. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
Családommal több alkalommal is jártunk már itt. Kisgyerekesek révén mi olyan szállodát kerestünk ahol egy kicsit mi is pihenhetünk.
Az animátor, kedves, türelmes lány volt, a gyerekeket rá lehetett bízni.
Az ételek kiválóak voltak és az all inclusive révén nincsenek járulékos költségek mint egy félpanziós szállodánál.
Csak ajánlani tudom.
Kiváló 2014. augusztus 25.kollégákkal járt itt
2014. augusztusban jártam itt 20 fős csapattal, kollégákkal. Nagyon jól éreztem magam, minden kitűnő volt, az all-inclusive ellátás is. Sőt nálam inkább "hízókúra" lett belőle annyi finomságot tettek a terülj-terülj asztalkámra. :) Mind a személyzet nagyon kedves, udvarias volt, mind a szolgáltatások.
2014. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Ami tetszett: Barátságos, segítőkész személyzet (ebben mindenki értendő),
tisztaság,légkondicionált lakosztály (Légkondi tiszta,nem büdös)kényelmes ágyak (nem kifeküdt "elefántbölcső")

Ami feltűnő volt: WIFI a hátsó szobákban nincs vagy nagyon gyenge. Az all inclusive szolgáltatáshoz járó kávé borzalmas.
Kiváló 2014. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
Fantasztikus 6 napot töltöttünk a szállodában. Az ételek nagyon finomak, választékosak és bőségesek voltak. A személyzet kedves és segítőkész volt mindenben. Minden területen nagy volt a tisztaság. A wellness részleg kiváló volt minden korosztály számára. A szálloda felszereltsége tökéletes volt számunkra. Összességében csak ajánlani tudom. :)