Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíz ★★★★

Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíz
Danubius Health Spa Resort Aqua HévízDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz
Danubius Health Spa Resort Aqua HévízDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz

Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíz bemutatkozása

A Hotel Aqua gyönyörű környezetben, a festői szépségű hévízi termáltó mellett, árnyas fák között várja vendégeit all inclusive szolgáltatásokkal, gyógykúrákkal, valamint széles körű fitnesz-, wellness- és szépségprogramokkal.

Holiday Club Apartman Hotel Hévíz - Kedvezményes ajánlat reggelivel
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíz vélemények

Kiváló 2014. július 16. járt itt
Nagyon pihentető hetet töltöttünk itt el, amit ezúton is szeretnék megköszönni a szálloda összes alkalmazottjának. Ajánlanám azoknak a helyet, akiknek az egészsége fontos vagy egyszerűen csak ki akarnak egy kicsit kapcsolódni a hétköznapokból egy nyugodt, minden igényt kielégítő szállodában. Testileg-lelkileg feltöltődve mehet innen el a vendég.
Kiváló 2014. július 12.a párjával járt itt
30 fokos melegben, már előzőleg a várost bejárva fáradtan, szomjasan megérkezvén olyan fogadtatásban volt részünk, melyben talán valamikor az édesanyánk fogadott otthon. Ezzel azt hiszem mindent megírtam. Köszönet a recepció csapatának, a pincéreknek, szakácsoknak, szobaasszonyoknak a felejthetetlen 4 napért.
Kiváló 2014. június 28.a párjával járt itt
Nagyon kellemes rövid hetet töltöttünk itt, immár negyedik alkalommal. A hotel patyolat tiszta, a személyzet rendkívül előzékeny, udvarias, az ellátás gazdag és kitűnő. Ha később mentünk étkezni, akkor is teljes volt a választék. Nagyon színvonalas a wellness részleg.Csak ajánlani tudom másoknak is. A.J.
Kiváló 2014. június 27.a párjával járt itt
Sokrétű szolgáltatással várja a szálloda a pihenni vágyókat. A környezet kellemes, fiatalnak, idősnek, családosnak egyaránt ajánlható. Udvarias a személyzet. Mivel több alkalommal voltunk már itt, ismerősként bánnak velünk. A vendéglátás minden igényt kielégítő színvonalú. A medencék, a szálloda parkja rendezett, mindenütt tisztaság és rend fogad bennünket.
Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Csodás környezet, szuper elhelyezkedés, kifogástalan all inclusive ellátás. Nagyon jól éreztük magunkat, igazi kikapcsolódás az egész család részére. Gyermekeink is otthon érezték magukat a szállodában. A személyzet is nagyon kedves, segítőkész. Már kétszer jártunk ebben a szállodában, de biztos visszatérünk még. :)
Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - Medence/kert
2014. június 5.barátokkal járt itt
Tökéletes all inclusive ellátás, a welnes áttalakítás alatt volt részben de nem zavart mert még így is kifogástalan!
A szobák tiszták a személyzet nagyon kedves. Kitünő a szálloda kertje pihenésre olvasásra napozásra alkamas. Az ajándék coktél nagyon jól esett és a masszázs is kifogástalan. A parkoló sorompója részben nem működött egy oldalon járt be mindenki!
Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - Medence/kert
Átlagos 2014. március 10.a párjával járt itt
Nem vagyok egy a kákán is csomót kereső ember, nagyon jól éreztem magam a szállodában. kitűnő masszázs és fürdőzési lehetőség retro hangulatban és tisztaságban. A személyzet kedves, de sajnos egy hideg csomag készítésére nincs mód, hogy az kiváltson egy felajánlott all inclusive-s ebédet, rugalmasság hiánya, vagy szabályzat nem tudom.
Kiváló 2014. február 7.barátokkal járt itt
A szálloda wellness része kifogástalan all inclusive ellátás csodálatos, es vállasztékos, a szobák nagyon tiszták és szépek, a szeméjzet nagyon kedvessek. csodálatossan éreztük magunkat
az éteremben a pincérek nagyon figyelmessek voltak, az ebédnel es a vacsoránál sok különleges ételek voltak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 31 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2013. december 20.a párjával járt itt
A wellness részleggel maximálisan elégedettek voltunk, csodásan éreztük magunkat. Az all inclusive ellátás már picit kevésbé: a süteményválaszték egyhangú és gyér, egy jobb menza szintű volt. Az italkínálat a vacsoránál jó, azzal semmi gond. A leveseken lenne még mit javítani, némelyik hagy kívánnivalót maga után.
Kiváló 2013. november 20.barátokkal járt itt
November 11 és 16 között a barátainkkal töltöttünk 4 éjszaka 5 napot ebben a szállodában. A fogadtatás szívélyes és barátságos volt, már délben készen volt a szobánk és ebéddel vártak minket. A szoba tágas, tiszta, kényelmes ággyal. A takarító személyzet, szinte észrevétlen dolgozott, mindennap tisztaság fogadott bennünket.