a fürdőzés szerelmeseinek

Hévízi Tófürdő és Festetics Fürdőház HévízHévízi Tófürdő és Festetics Fürdőház Hévíz a térképen

Kihagyhatatlan 2022. augusztusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2022. augusztus 19.
Az árak kicsit drágák. Lehetőség van egész napos és 3 órás jegyvásárlásra. Akinek a teljes ár drága, annak bátran ajánlom a három órás jegyet, azzal is remekül ki lehet élvezni a fürdő minden lehetőségét. Mi a párommal 3 órás jegyet vásároltunk wellness jeggyel kiegészítve és igy sem volt probléma, hogy kevés lenne az idő.
Az öltözők kulturáltak, tiszták és biztonságosak értékmegőrzés szempontjából.
A tó csodálatosan szép a cölöpös folyosókkal és napozóteraszokkal. Bár rendkívül mely (akár 38 méter mély is lehet) mégsem kell megijedni ha nem biztos úszással vagy úszástudás nélkül szeretnénk benne megmártózni. Lehetőség van felnőtt és gyermek úszógumi kölcsönzésre. A párom nem tud úszni, mégis biztonságosan úszkált a kapott úszógumival a tó közepén is.
A wellness részleget is érdemes kipróbálni, mivel rengeteg szauna és két felé jakuzzi medence található benne. Nem zsúfolt, hiszen az emberek többsége csak a tóba vesz belépőt.

Hévízi Tófürdő és Festetics Fürdőház további értékelései

2023.10.01a párjával
Hévíz az egyik kedvenc helyem. A természetes tava miatt kinn a szabadban kihagyhatatlan az úzsás minden évszakban. Kár, hogy messze van és egyre drágább a belépő ára, emiatt kevesebbszer jutunk el, mint szeretnénk. Minden percét imádom az ott töltött időnek, főleg úszni, napozni szeretek, ezek...
2023.09.22a párjával
A Hévizi tó minden évszakban tökéletes. A víz bármilyen időben kellemes, tiszta. Érdemes bérelni úszókarikát, még nagyobb élmény azzal úszkálni! Rendszeres visszatérők vagyunk 400 km-ről.
2022.08.18barátokkal
Csodálatos termálfürdő,nagyon kellemes a víz és gyönyörü a sok tavirózsa.Igazi gyogyulás és kikapcsolódás,biztosan visszatérünk,csak ajánlani tudom.
Holiday Club Apartman Hotel Hévíz - Két ünnep között
Két ünnep között