Hévízi Tófürdő és Festetics Fürdőház Hévíz

4,7
városi Termálfürdő közül
Termálfürdő
Hévízi Tófürdő és Festetics Fürdőház Hévíz
Hévízi Tófürdő és Festetics Fürdőház HévízHévízi Tófürdő és Festetics Fürdőház Hévíz

Hévízi Tófürdő és Festetics Fürdőház Hévíz bemutatkozása

Hévíz tökéletes helyszín azok számára, akik a természetes gyógyítás hívei vagy szeretnének tenni egészségük megőrzésének érdekében.   A hévízi gyógytó a tradicionális gyógykúrák és wellness kúrák alapja, továbbá a fürdőzését élményét is nyújtja.

Holiday Club Apartman Hotel Hévíz - Kedvezményes ajánlat reggelivel
Kedvezményes ajánlat reggelivel
Holiday Club Apartman Hotel Hévíz
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Hévízi Tófürdő és Festetics Fürdőház Hévíz vélemények

Kihagyhatatlan 2023. október 1.a párjával járt itt
Hévíz az egyik kedvenc helyem. A természetes tava miatt kinn a szabadban kihagyhatatlan az úzsás minden évszakban.
Kár, hogy messze van és egyre drágább a belépő ára, emiatt kevesebbszer jutunk el, mint szeretnénk.
Minden percét imádom az ott töltött időnek, főleg úszni, napozni szeretek, ezek mind feltöltenek.
Szeretettel ajánlom mindenkinek!
Kihagyhatatlan 2023. szeptember 22.a párjával járt itt
A Hévizi tó minden évszakban tökéletes. A víz bármilyen időben kellemes, tiszta. Érdemes bérelni úszókarikát, még nagyobb élmény azzal úszkálni! Rendszeres visszatérők vagyunk 400 km-ről.
Hévízi Tófürdő és Festetics Fürdőház Hévíz - EgyébHévízi Tófürdő és Festetics Fürdőház Hévíz - Egyéb
Kihagyhatatlan 2022. augusztus 19.a párjával járt itt
Az árak kicsit drágák. Lehetőség van egész napos és 3 órás jegyvásárlásra. Akinek a teljes ár drága, annak bátran ajánlom a három órás jegyet, azzal is remekül ki lehet élvezni a fürdő minden lehetőségét. Mi a párommal 3 órás jegyet vásároltunk wellness jeggyel kiegészítve és igy sem volt probléma, hogy kevés lenne az idő.
Kihagyhatatlan 2022. augusztus 18.barátokkal járt itt
Csodálatos termálfürdő,nagyon kellemes a víz és gyönyörü a sok tavirózsa.Igazi gyogyulás és kikapcsolódás,biztosan visszatérünk,csak ajánlani tudom.
Hévízi Tófürdő és Festetics Fürdőház Hévíz - Egyéb
Kihagyhatatlan 2022. augusztus 13.a párjával járt itt
Magyarországon a kedvenc helyem! Nálam még a Balatont is felül múlja! Tiszta környezet, az étterem is fantasztikus, árban sem vészes.
A belépő kicsit húzós, de aki arra jár semmiképpen sem hagyja ki, nem fog csalódni!
Imádom hely
2078
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2078 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2021. szeptember 13.a párjával járt itt
Gyerekkoromban sokszor voltam itt e világon egyedülálló tóban, azóta csak 1-szer így már nagyon vártam. A bejutás a tóhoz most kissé körülményes, mert az egész parkot rendezik, sok a lezárás, terelés, de ki van táblázva, azt kell követni. 3 órás jegyet vettünk ami elég is, tekintetbe véve, hogy 20 perc a javasolt idő.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 465 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.
Hévízi Tófürdő és Festetics Fürdőház Hévíz a térképen
8380 HévízDr. Schulhof Vilmos sétány 1.
+36 83 501 700
Éjszakai fürdőzés