Sz. Nagy Márta: Egy hangulatos étterem Vásárhelyen, finom ételekkel... - Bagolyvár Music Pub és Étterem Hódmezővásárhely

Egy hangulatos étterem Vásárhelyen, finom ételekkel, udvarias kiszolgálással

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 14.
Amikor még felnőtt gyerekeink velünk éltek, havonta több alkalommal jártunk ide, születés- és névnapokat is gyakran ünnepeltünk itt.
Felejthetetlen élmény: nőnapon hatalmas csodás vörös rózsát kapott minden hölgy.
3 év után a hétvégén először kerestük fel az éttermet, ismét nagyon elégedettek voltunk!
A hely hangulatos, a kiszolgálás udvarias, első osztályú, az ételek bőségesek, finomak.
Szeretettel ajánlom, biztosan ismét visszajárunk!

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Sz. Nagy Márta felhasználót?    Igen

6800 Hódmezôvásárhely
Kaszap u. 27

Vélemények Sz. Nagy Márta felhasználótól

2020. január 13.
Családi összejövetelt tartottunk, 8 főre rendeltünk asztalt. Mindennel elégedettek voltunk: az étterem hangulatos, a kiszolgálás készséges, udvarias, az ételek finomak. Nem először jártunk itt, minden alkalommal külföldi vendégeket is hoztunk, akiknek nagyon tetszett a környezet és a magyaros...

2020. január 1.
Szegediek vagyunk, ezt a kecskeméti éttermet ezelőtt még nem fedeztük fel. Hangulatos a hely, amikor beléptünk, udvariasan üdvözöltek bennünket, az előzőleg lefoglalt asztalhoz kísértek. A nagy vendéglétszám ellenére a konyha gyors. Kellemes és korrekt a kiszolgálás, az ételek jó minőségűek,...